Taka atrakcyjna, bezmierna, czysta, dostojna, ergonomiczna, fantastyczna, gościnna, historyczna, intrygująca, jasna, kolorowa, lśniąca, ładna, majestatyczna, nieskazitelna, odmłodzona, przestronna, radosna, stonowana, topowa, uniwersalna, wyjątkowa ...
BRAWO OLU!
AKTUALNOŚCI SZKOŁY
środa, 16 kwietnia 2014
"Gratulujemy Oli Bojko - uczennicy klasy VIc, która zajęła III lokatę w konkursie...
Więcej…
ORTOGRAFIA NAM NIE STRASZNA!
AKTUALNOŚCI SZKOŁY
środa, 16 kwietnia 2014
W dniu 02 kwietnia 2014r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny pt. „Mistrz...
Więcej…
OSTATNIE WIEŚCI BARDZO DOBREJ TREŚCI!
AKTUALNOŚCI SZKOŁY
środa, 16 kwietnia 2014
Wiadomości z (prawie - 11 kwietnia) ostatniej chwili: w miejskich eliminacjach...
Więcej…
PTASZKI ODFRUNĘŁY DO RCK - u!
AKTUALNOŚCI SZKOŁY
środa, 16 kwietnia 2014
Jak co roku na początku wiosny miało miejsce spotkanie z najlepiej "ćwierkającymi...
Więcej…


Nasze Szkoły Partnerskie
i współpraca zagraniczna.


Deutschland Turkish

Logowanie do dziennika elektronicznego
(dokument word 2056 kb) -

Logowanie do dziennika elektronicznego
(dokument PDF 830 kb) -
Dzisiaj jest: 23 kwietnia 2014
Imieniny : Jerzego Wojciecha Idziego

Strona Główna SZKOŁA OSIĄGNIĘCIA
OSIĄGNIĘCIA Drukuj Email

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

1980/1981

  • Nasi uczniowie zdobyli czołowe miejsca w konkursie o Kołobrzegu, uczennica kl. VIII - K. Morawska - wygrała quiz muzyczny organizowany przez Filharmonię Koszalińską.


1986/1987

W zawodach sportowych szkoła odniosła szereg sukcesów:

  • Katarzyna Fir z kl. IV "a" zdobyła I miejsce w zawodach o Puchar Prezesa MKS Sztorm Kołobrzeg;
  • Mariusz Trojanowski zajął I miejsce w biegu na 300 m w Koszalińskiej Olimpiadzie Młodzieży.


1987/1988

  • M. Trojanowski - I miejsce w biegu na 300 m,
  • K. Lepa - I miejsce w skoku w wzwyż,
  • P. Skrobek - II miejsce w wieloboju,
  • P. Wysoki - II miejsce w czwórboju LA.
  • M. Szamańska, K. Rodzińska, M. Galon - I miejsce w gimnastyce artystycznej.


1988/1989

Uczniowie zostali laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych

  • Anna Piętka z języka polskiego,
  • Maciej Wielogórski z matematyki.


1992/1993

  • Olga Dojlidko - I miejsce w rejonowym konkursie z j. polskiego,
  • Oliwia Placak - II miejsce w rejonowym konkursie matematyki,
  • Jacek Bąk - XII miejsce w konkursie fizyki.


1993/1994

  • Anna Łazarczyk - I miejsce w rejonowych eliminacjach z j. Polskiego,
  • Jacek Wielogórski - IV miejsce w rejonowym konkursie matematycznym,
  • Piotr Szaserski - IV miejsce w rejonowym konkursie chemii,
  • Sebastian Sumiński - III miejse w konkursie rejonowym z geografii i XII miejsce w eliminacjach wojewódzkich geografii,
  • Joann Lankiewicz - IX miejsce w olimpiadzie z j. angielskiego.


1994/1995

  • Sebastian Sumiński - I miejsce w rejonowym konkursie z historii i geografii, a na szczeblu wojewódzkim VI miejsce z historii i geografii.


1995/1996

  • I-wszy Szkolny Konkurs Ortograficzny, tytuł Mistrza Ortografii zdobyła Marta Skrzyńska z kl. VII "b".
  • Półfinalistka w Ogólnopolskim Konkursie "Fair Play" - Hanna Hyrcza VIII
  • K. Wencel - III miejsce w wojewódzkiej olimpiadzie matematycznej.
  • I miejsce w ogólnopolskim Konkursie Literackim "Kino w moim życiu" organizowanym przez Centrum Filmowe w Łodzi - Agnieszka Bernacka.
  • Laureatka XII Konkursu Literackiej Twórczości Dziecięcej w Słupsku - Agnieszka Bernacka VII "b".
  • I miejsce w konkursie ekologicznym organizowanym przez MOK Kołobrzeg - Edyta Jusiak VI "a".


1996/1997

  • Laureatka wojewódzkiego konkursu Koszalin "Niepełnosprawni w oczach dziecka zdrowego" - Justyna Drobnik V "b".
  • IV miejsce w wojewódzkim konkursie w "Lindgrenadzie" - J. Drobnik V "b", Magdalena Kowalczyk V "b", Małgorzata Bogdan V "b".
  • I miejsce Anna Wieciech VI "b" - "Prawa dziecka - strzał w dziesiątkę".
  • Laureatka konkursu plastycznego "Szukamy wiosny" przez miesięcznik "Muminki" - Maja Nować II.

 

1997/ 1998

  • Laureatka XIV Konkursu Twórczości Dziecięcej w Słupsku - Anna Bleczyc VI "b" (również nagroda Prezydenta Miasta Kołobrzegu).
  • W konkursie wojewódzkim w Koszalinie "Z pocztą za pan brat", laureaci: Łukasz Podstawski VII "b" i Anna Bleczyc VI "b".
  • I miejsce w konkursie wojewódzkim w Koszalinie "Niepełnosprawni w oczach zdrowego" - Magdalena Kowalczyk VI B.
  • Laureaci konkursu PCK na szczeblu rejonu "Wspólna sprawa wszystkich serc" - I miejsce Maciej Pawłowski VII B, II miejsce Marta Kozak VII A, wyróżnienie Anna Bleczyc VI B.
  • "Krajobraz Polski" - 2 nagrody na szczeblu centralnym oraz nagroda Prezydenta Miasta - Marta Bartosiak VI A i Łukasz Jasiński VII A.
  • W II konkursie organizowanym przez Związek Miasta i Gmin Dorzecza Parsęty w Białogardzie "Moje spojrzenie na środowisko w którym mieszkam" - III miejsce Milena Derlikiewicz VII A, wyróżnienie Małgorzata Bogdan VI A.
  • Konkurs na ilustarcje do utworu Adama Mickiewicza organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu - wyróżnienie M. Kalisz IV A.
  • Gaz Ziemny - Paliwo XXI wieku organizowanym przez Zakłady Energetyczne w Koszalinie - II miejsce Muracka VII B, wyróżnienie B. Rogucka V A.
  • Najpiękniejsze okno firmy "Brokat" - wyróżnienie K. Podstawska V A.


1998/1999

  • A. Janowska VIII B - laureatka rejonowego konkursu biologicznego.
  • Kamila Walaszczyk VIII B - IV miejsce w konkursie rejonowym z j. Polskiego.
  • Radosław Roszkowiak V B - laureat XV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Twórczości Dziecięcej w Słupsku.
  • Kamila Walaszczyk VIII B - laureat XV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Twórczości Dziecięcej w Słupsku.
  • Wyróżnienia w XV Ogólnoposkim Konkursie Literackiej Twórczości Dziecięcej w Słupsku:
  • Anna Wieciech VIII B
  • Magda Garabowska VII B
  • Agnieszka Janowska VIII B
  • Marcin Antczak VI A
  • Karolina Dzierżawska V A
  • Magda Garabowska VII B - I miejsce w rejonowym konkursie organizowanym przez PCK "Pomóżmy potrzebującym" oraz III miejsce w okręgu w tym konkursie.
  • Krzysztof Grodzicki VIII B - II miejsce w rejonowym konkursie organizowanym przez PCK "Pomóżmy potrzebującym".
  • Pawłowski VIII A - III miejsce w regionie.
  • Kornel Kabaja III A - I miejsce w rejonie, I miejsce w okręgu w kategorii kl. I - IV konkursu PCK.
  • Milena Derlikiewicz VIII A - II miejsce na prace plastyczną w kategorii V - VIII w rejonie organizowanym przez PCK.
  • Patrycja Daum VIII A - II miejsce na prace plastyczną w kategorii kl. V - VIII w rejonie organizowanym przez PCK
  • Wyróżnienia w Miejskich Eliminacjach Konkursu Recytatorskiego "Ptaki i Ptaszki Polne" - Aurelia Pachołek III, Wojtek Pietras II B, Anna Wieciech VIII B
  • MISTRZOSTWA EUROPY - Adrian Cis - III miejsce w drużynie karate.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA:

Indywidualne:

  • III miejsce Tomasz Wanowski 300 m ppł
  • II - III miejsce Kamila Kopczyńska tenis ziemny
  • IV miejsce Krzysztof Grodzicki skok w dal
  • VII miejsce Agnieszka Leper skok w dal

Zespołowo:

  • VII miejsce piłka ręczna chłopców kl. VII - VIII
  • VII miejsce sztafetowe biegi przełajowe chłopców kl. VII - VIII

MISTRZOSTWA REJONOWE:

Indywidualne:

  • III miejsce Marek Chabowski czwórbój
  • II miejsce Tomasz Zakrzewski 1000m
  • II miejsce Kacper Borok skok wzwyż
  • III miejsce Agnieszka Leper skok w dal
  • III miejsce Krzysztof Szymański 300m

Zespołowo:

  • II miejsce czwórbój chłopców kl. VI
  • II miejsce trójbój chłopców kl. V
  • I miejsce sztafetowe biegi przełajowe chłopców kl. VII - VIII

MISTRZOSTWA MIASTA:

Indywidualnie:

  • I miejsce Łukasz Wyszomirski - czwórbój
  • I miejsce Mateusz Kowalczyk - trójbój
  • I miejsce Tomasz Zakrzewski, Brański Bartosz, Kowalczyk Mateusz - biegi przełajowe
  • II miejsce Bardyński Tomasz - biegi przełajowe
  • II miejsce Muracki Jarek - biegi przełajowe
  • II miejsce Kopczyńska Kamila - biegi przełajowe
  • II miejsce Kigina Jakub - biegi przełajowe
  • II miejsce Muracki Jarek - trójbój
  • III miejsce Wanowski Tomasz - biegi przełajowe
  • III miejsce Daum Patrycja - biegi przełajowe
  • III miejsce Zieniuk Maciej - biegi przełajowe

Zespołowo:

  • I miejsce piłaka ręczna chłopców kl. VII - VIII
  • I miejsce piłka ręczna "mini" dziewcząt kl. VI
  • I miejsce trójbój chłopców kl. V
  • I miejsce biegi sztafetowe chłopców kl. VIII
  • II miejsce mini piłka nożna ("piątki" piłkarsie) chłopców kl. VI
  • II miejsce mini piłka ręczna chłopców kl. VI
  • II miejsce czwórbój chłopców kl. VI
  • III miejsce piłka ręczna dziewcząt kl. VIII
  • III miejsce mini piłka koszykowa dziewcząt kl. VI.

 

1999/2000

  • Marcin Kotula IV A - nagroda II stopnia w konkursie matematycznym "Kangur", finalista eliminacji do XIV Międzynarodowych Mistrzostw Francji w Grach Matematyczno - Logicznych.
  • Jarosław Gałyga VI B - II miejsce w I otwartym Klubowym Pucharze Polski Karate Shotokan w konkursie walk reżyserowanych;
  • I miejsce w I Otwartym Klubowym Pucharze Polski Kata Shotokan w Konkurencji Kata drużynowo.
  • Adrian Cis V B - II miejsce w I Otwartym Klubowym Pucharze Polski Kata Shotokan w konkurencji Kata drużynowo.
  • Krzysztof Wiśniewski VIII C - II miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Lekkoatletyce w rzucie oszczepem;
  • III miejsce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Lekkoatletyce w pchnięciu kulą.
  • Patrycja Schulz VIII B - wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich Europejskiego Konkursu Szkolnego "Europa w szkole" i zakwalifikowanie się do etapu ogólnopolskiego, dyplom MEN.
  • Kordian Sobieski VI A - wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich Europejskiego Konkursu szkolnego "Europa w szkole" i zakwalifikowanie się do etapu ogólnopolskiego, dyplom MEN.
  • Oskar Mieczkowski VI A - wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich Europejskiego Konkursu szkolnego "Europa w szkole" i zakwalifikowanie się do etapu ogólnopolskiego, dyplom MEN.
  • Jarosław Muracki VI A - wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich Europejskiego Konkursu szkolnego "Europa w szkole" i zakwalifikowanie się do etapu ogólnopolskiego, dyplom MEN.
  • Radosław Roszkowiak VI B - nagroda II stopnia w konkursie matematycznym "Kangur"; wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej.
  • Joanna Szyszko IV B - wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej.
  • Durelia Pachołek IV B - wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej.
  • Aleksandra Mieczkowska II B - wyróżnienie w wojewódzkim konkursie "Europa w Szkole".
  • Grzegorz Brzóska II B - II miejsce w konkursie ekologicznym o Kołobrzegu.
  • Karolina Dyner II B - III miejsce w konkursie "Kołobrzeg w średniowieczu".
  • Sebastian Kołacki II B - III miejsce w szkolnym konkursie "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne".
  • Zuzanna Hazubska III B - I miejsce w konkursie ortograficznym organizowanym przez bibliotekę miejską w Kołobrzegu.
  • Aleksandra Olszewska III B - I miejsce w konkursie ortograficznym organizowanym przez bibliotekę miejską w Kołobrzegu.
  • M. Bleczyc V A - wyróżnienie w konkursie historycznym "Kołobrzeg w średniowieczu".
  • R. Roszkowiak VI B - wyróżnienie w konkursie historycznym "Kołobrzeg w średniowieczu"; laureat Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "O czym szepce duch katedry"; wyróżnienie w konkursie plastycznym "Średniowieczny Kołobrzeg".
  • D. Kościukiewicz VI A - wyróżnienie w konkursie "Kołobrzeg miasto ekologiczne".
  • Wojciech Pietras III B - nagroda pocieszenia w konkursie "Kangur".
  • Krzysztof Krzysztofik IV A, Marcin Kotula IV A, Tomasz Pawłowski IV A, Maria Sudzińska IV A - laureaci konkursu ortograficznego organizowanego przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu.
  • Barbara Kamczycka IV A, Katarzyna Kolin IV A, Marcin Kotula IV A, Krzysztof Krzysztofik IV A, Natalia Wieciech IV A, Kamila Zdanowska IV A - laureaci w konkursie "Kołobrzeg - historia i literatura" organizowanym przez Bibliotekę Miejską.
  • Kornel Kabaja IV B - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moje drugie śniadanie" organizowanym przez Zachodniopomorską Organizację Promocji Zdrowia w Koszalinie.
  • Roksana Miner, Karolina Mikołajewska; Karolina Howako; Natalia Arkanów; Joanna Szyszko; Piotr Ciepłuch IV B - "Kotwica 50" w rejonie i na szczeblu okręgowym.
  • W. Bagiński, Ł. Blutka, B. Matys - II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej klas IV.
  • Agnieszka Pyszorska IV C; Marcin Kotula IV A - zakwalifikowanie się do finału w konkursie "Wiosenne śpiewanie".
  • B. Matys; M. Zabost IV C - II i IV miejsce w Wiosennych Biegach Przełajowych.
  • B. Brański V A - II miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Powiatu.
  • M. Zieniuk V A - III miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Powiatu.
  • B. Brański; M. Zieniuk; J. Lubacz V A - I miejsce w Mistrzostwach Wojewódzkich w Piłce Ręcznej.
  • Klasa VI A - I miejsce drużyny męskiej i żeńskiej w piłce ręcznej w Kołobrzegu; III miejsce dziewcząt w piłce koszykowej w Kołobrzegu; I miejsce chłopców w piłce nożnej w Kołobrzegu; III dziewcząt w piłce ręcznej w rejonie.

 

2000/2001

  • Marcin Kotula V A - III miejsce w Polsce i I miejsce w województwie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur".
  • Tomasz Wiącek V A - wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie Literackim na baśń organizowanym przez dwutygodnik "Świerszczyk".
  • Piotr Ciepłuch V B - wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie Literackim na Baśń organizowanym przez dwutygodnik "Świerszczyk".
  • Wojciech Pietras IV C - wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie Literackim na opowiadanie fantastyczne organizowanym przez dutygodnik "Świerszczyk".
  • Paweł Paszkiewicz V A - wyróżnienie na etapie wojewódzkim w konkursie literackim "Europa w szkole" pod hasłem "Lepsze środowisko - lepsza Europa".
  • Emilia Jasnoch I B - IV miejsce w I Otwartych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w I - III klasach w szachach.
  • Grzegorz Strojny I A - I miejsce w I Otwartych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Przedszkolaków oraz I - II klas w szachach.
  • Katarzyna Gauer III B - I miejsce w Kołobrzegu w kategorii kl. I - III w konkursie plastycznym "Światowy Dzień Wody", wyróżnienie w konkursie plastycznym "Przedwojenny Kołobrzeg" organizowany przez MOK.
  • Magdalena Zdeb III B - wyróżnienie za bezbłędnie napisany tekst w konkursie ortograficznym organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu.
  • A. Pyszorska, A. Komuńska, P. Sobańska V C oraz Marci Kotula V A - wyróżnienie za bezbłędnie napisany tekst w konkursie ortograficznym organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu.
  • M. Panoczko III B - wyróżnienie za bezbłędnie napisany tekst w konkursie ortograficznym organizowanym przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu.
  • Justyna Lis VI A - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Przedwojenny Kołobrzeg" organizowany przez MOK Kołobrzeg.
  • Piotr Firdoruk VI C - nagroda w konkursie plastycznym "Przedwojenny Kołobrzeg" organizowany przez MOK Kołobrzeg.
  • Klasa IV C i V C - zespół "Kopciuszek" - V miejsce w Powiatowym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Teatralnych.
  • Natalia Baryła V A -wybitne osiągnięcia sportowe w taekwondo.
  • Dominik Nowotczyński III A - za udział w zawodach w Karate.
  • I miejsce chłopców w Powiatowych Zawodach Piłki Ręcznej - kl. VI.
  • III miejsce dziewcząt w Powiatowych Zawodach Piłki Ręcznej - kl. VI.
  • IV miejsce chł. w Wojewódzkich Półfinałach Piłki Ręcznej - kl. VI i V.
  • II miejsce chł. w Powiatowych Zawodach Piłki Koszykowej - kl. VI i V.
  • VI miejsce dz. w Powiatowych Zawodach Piłki Koszykowej - kl. VI i V.
  • IV miejsce dz. w Biegach Przełajowych - kl. V i VI.
  • V miejsce chł. w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej.
  • I miejsce w Bałtyckim Maratonie o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg - kl. IV, V, VI.
  • M. Deręgowski IV B i A. Olszewska IV B - I miejsce w biegach przełajowych o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg.

 

2001/2002

  • Marcin Kotula VI A - laureat ogólnopolskiego i międzynarodowego konkursu gier matematycznych i logicznych organizowanych przez Politychnikę Wrocławską; VIII miejsce w finale eliminacji do XVI Międzynarodowych Mistrzostw Francji w grach matematycznych i logicznych; Nagroda III stopnia konkursu matematycznego "Kangur 2002" w grupie "Beniamin".
  • Aleksandra Olszewska V B - nagroda I stopnia, laureatka ogólnopolskiego konkursu literackiego "Europa w szkole".
  • Dawid Włodarczyk IV B - nagdroda I stopnia finału konkursu matematycznego "Kangur 2002" w grupie "Maluch".
  • Agata Różańska V A, Aneta Kubisiak V A, Zuzanna Stępień VI A, Andrzej Być VI B, Tomasz Wiącek VI A - wyróżnienie w finale Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Krąg" pt. "Moja Ojczyzna - Europa" organizowanego przez Uniwersytet Warszawski.
  • Iwona Kowal VI B, Konrad Mróz V A, Joanna Szyszko VI B, Alina Babicz V B, Aneta Husejko IV A - wyróznienie w finale Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Dziecięcej w Słupsku.
  • Paweł Waśków VI B, Wojciech Bagiński VI C, Bartosz Matys VI B, Marcin Zabost VI C, Grzegorz Zięba VI C, Łukasz Blutka VI C, Paweł Jasiński VI C, Michał Lis VI A, Piotr Ciepłuch VI B, Karol Pauk VI B, Marcin Kotula VI A, Tomasz Jaszewski V A - awans do finałów województwa zachodniopomorskiego w minikoszykówce i minipiłce ręcznej.
  • Zuzanna Hazubska V B - nagroda II stopnia w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur 2002" w grupie "Beniamin".
  • Kacper Hazubski III A - nagroda II stopnia w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur 2002" w grupie "Maluch".
  • Grzegorz Brzóska IV B - nagroda pocieszenia w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur 2002" w grupie "Maluch".
  • Paulina Konsór I A - nagroda w konkursie plastycznym "Europa w szkole".
  • Damian Skwierawski I A - wyróżnienie w konkursie "Europa w szkole".
  • Aleksandra Woś II B - wyróżnienie w konkursie miejskim "Ptaki, Ptaszki...".
  • Paulian Figura IIIA, Jarosław Kaczmarek IIIA, Bartosz Markowski III A - nagroda w konkursie ortograficznym zorganizowanym przez Publiczą Bibliotekę Miejską.
  • Magdalena Grzebielucha III A - wyróznienie w konkursie plastycznym "Co słonko widziało" organizowany przez Publiczną Bibliotekę Miejską.
  • Joanna Sudyk III C - wyróżnienie w miejskim konkursie recytatorskim "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne".
  • Dominik Nowotczyński IV A - wyróznienie w konkursie literackim "Płynie przez Kołobrzeg Parsęta", I miejsce w skoku w dal na 6.0m
  • Karolina Mural IV A - wyróznienie w konkursie literackim "Płynie przez Kołobrzeg Parsęta".
  • Mateusz Paliwoda IV A - I miejsce w pchnięciu kulą w konkursie rejonowym.
  • Piotr Majzner V A - wyróznienie w kategorii "Szkoła Podstawowa" I edycji konkursu poetyckiego "Stasinowe pióro" w Kołobrzegu.
  • Karolina Matys V A - V miejsce w I-szych Biegach Przełajowych "Trzeźwość-aktywność" w kategorii dziewcząt "Szkół Podstawowych" rocznik 1990".

 

2002/2003

Klasy I-III

Ia

  • IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Bądź bezpieczny" - organizowany przez Policję w Kołobrzegu (M.Kociela, D.Kilian)


Ib

  • IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Bądź bezpieczny" - organizowany przez Policję w Kołobrzegu (K.Deczyński, P.Przychódzko)
  • Nagroda w konkursie organizowanym przez Bibliotekę Miejską pt "Tuwimowe cuda i dziwy" ( D.Stanowski, K.Deczyński)


Ic

  • IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Bądź bezpieczny" organizowany przez Policję w Kołobrzegu (D.Puchała)
  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły"


IIa

  • Wyróżnienie w Krajowym Konkursie Kultury Regionalnej "Gniazdo" org. przez Uniwersytet Warszawski (P.Konsór)
  • Wyróżnienie w konkursie recytatorskim org. przez Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie (A.Jackowska)


IIb

  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Bezpieczna droga do szkoły" org. przez Policję (O.Śliwiana, B.Marchowiecka, A.Kryszczak, E.Krzewińska)
  • O.Śliwiana, B.Marchowiecka - laureatki międzynarodowego konkursu plastycznego "Mój przyjaciel" w kategorii kl.II


IIIa

  • Wyróżnienie i nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur" (J.Łodygowska)
  • I miejsce w szkolnym konkursie ortograficznym (P.Hnat)
  • Mistrz ortografii w VII szkolnym konkursie ortograficznym dla kl.I-III (J.Subocz)


IIIb

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Kultury Regionalnej "Gniazdo" w kategorii Smyk (S.Pyszorska)
  • Mistrz Ortografii w VII szkolnym konkursie ortografii (S.Pyszorska)
  • Wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne" (A. Woś)
  • Wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym "Pocztówka z Kołobrzegu" (S.Rusztyn,M.Lech,M.Olejnik, P.Nowotczyński,Sz.Lech)
  • Wyróżnienie w szkolnym konkursie "Bezpieczna droga do szkoły" (K.Miśtak, P.Trzcińska)
  • Reprezentowanie szkoły w paradzie z okazji Dni Duńskich w Kołobrzegu pod hasłem "Cudowna kraina baśni Andersena"
  • Wyróżnienie dla klasy w konkursie plastycznym z okazji Dnia Ziemi

Klasy IV-VI

IVa

  • (J.Kaczmarek) - IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego, nagroda I stopnia Prezydenta Miasta
  • (B.Markowski) - V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego
  • (B.Goliszek) - VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego
  • (D.Nadolska) - VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego
  • (P.Dobies) - najlepszy wynik z egzaminu na kartę rowerową
  • (B.Goliszek) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

IVb

  • (M.Miazga) - VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z j. polskiego
  • (I.Pasikowski) - X miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z j. polskiego
  • (K.Gruszka) - śr.ocen 5,3 i wzorowa frekwencja
  • (J.Juszkiewicz) - śr.ocen 5,2
  • (A.Kmita) - śr.ocen 5,1
  • (U.Stanisławska) - śr.ocen 5,0

IVc

  • (K.Hazubski) -nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur", dyplom z wynikiem bardzo dobrym
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel" org. przez SP8 w Kołobrzegu
  • (J.Sudyk) - wyróżnienie w Małym Konkursie Recytatorskim, udział w konkursie recytatorskim "Ptaki, ptaszki, ptaszęta polne"
  • (J.Muracka) - finalistka konkursu ortograficznego org. przez Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu
  • (A.Stępień) - udział w Małym Konkursie Recytatorskim

Va

  • (E.Wendorf) - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego org. przez CES, nagroda I stopnia Prezydenta Miasta
  • (M.Paliwoda) - V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym z j. polskiego org. przez CES, nagroda I stopnia Prezydenta Miasta
  • (D.Nowotczyński) - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z j. polskiego, IV miejsce w biegach przełajowych w mistrzostwach powiatowych
  • (K.Biel, K.Mural) - wyróżnienie w XIX Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
  • (E.Maciejczyk, L.Karpińska) Mistrz Ortografii w VII szkolnym konkursie ortograficznym
  • (P.Jabłońska) śr.ocen 5,0
  • (M.Zdeb) śr.ocen 5,4

Vb

  • (K.Gauer, K.Kulpa) - wyróżnienie w Krajowym Konkursie Kultury Regionalnej "Gniazdo" w kat. Adept oraz I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Mój przyjaciel", II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym z okazji Dnia Ziemi
  • (K.Sarnowska) - II miejsce w etapie wojewódzkim konkursu "Europa w szkole", nagroda II stopnia Prezydenta Miasta
  • (A.Mieszkowska) - mistrz ortografii w szkolnym konkursie ortograficznym , III miejsce w konkursie plastycznym z okazji Dnia Ziemi
  • (Gauer, Dymkowska, Dyner, Zapotoczna, Sarnowska, Tuligłowska, Makrocka) - IV miejsce w województwie w minikoszykówce

Vc

  • (A.Jagodzińska) - zajęcie IV miejsca w wojewódzkim turnieju piłki koszykowej
  • (J.Kułakowska) - krajowy konkurs kultury regionalnej "Gniazdo" - praca plastyczna


VIa

  • (A. Cis) - III miejsce w Regionalnych Zawodach w Mini-piłce Ręcznej
  • (K. Matys) - III miejsce w Regionalnych Zawodach w Mini-piłce Ręcznej,
  • IV miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Mini-piłce Koszykowej,
  • XXII miejcse w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych
  • (A.Różańska, A.Stylińska, A.Kubisiak, R.Kachniarz) - wyróżnienie w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Krąg" pt. "Moja Ojczyzna-Europa" org. przez Uniwersytet Warszawski
  • (A.Stylińska) - wyróżnienie w XIX Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dziecięcej i Młodzieży Gimnazjalnej


VIb

  • (Z.Hazubska) - wyróżnienie w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Krąg" pt."Moja Ojczyzna-Europa", wyróżnienie w Miejskim Konkursie Historycznym "Kołobrzeg - Moja Mała Ojczyzna ", wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym"Mój przyjaciel" w kat. kl.IV-VI , laureatka szkolnych eliminacji rejonowych konkursu humanistycznego
  • (A.Babicz) - nagroda w XII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim Poznań 2003, wyróznienie w konkursie "Europa w szkole" na etapie wojewódzkim,nagroda I stopnia Prezydenta Miasta
  • (I.Strasierska) - wyróznienie w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Krąg" pt. "Moja Ojczyzna - Europa", wyróżnienie w miejskim konkursie historycznym "Kołobrzeg- Moja Mała Ojczyzna"
  • (D.Zakrzewska) - wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim Poznań 2003
  • (M.Deręgowski) - wyróżnienie w konkursie "Europa w szkole " na etapie wojewódzkim
  • (A.Olszewska) - III miejsce w konkursie poetyckim "Stasinowe Pióro"

VIc

  • (W.Pietras) - wyróżnienie w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Krąg" pt."Moja Ojczyzna-Europa", wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej, bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
  • (D.Kopczyńska) - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym z okazji Dnia Ziemi
  • (M.Pałaszewska, K.Zaborska, K.Łukaszewska, A.Reimus) - I miejsce w piłce ręcznej w Kołobrzegu, III miejsce w Regionalnych Zawodach w Mini-piłce Ręcznej
  • (M.Pałaszewska,K.Łukaszewska) - I miejsce w piłce koszykowej w Kołobrzegu, IV miejsce w Wojewódzkich Zawodach w Minipiłce Koszykowej
  • (K.Korwacki, W.Pietras, A.Rudewicz,M.Jagielski) - II miejsce w piłce ręcznej w Kołobrzegu

 

2003/2004

Klasy I-III

Ia

  • Jakub Becmer, Katarzyna Kubiak - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie poetyckim "Mój przyjaciel"

Ib

  • Julia Rzenno - wyróżnienie na etapie miejskim w konkursie recytatorskim "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"
  • Oliwia Mazur - wyróżnienie dla najmłodszej pływaczki w pływaniu org. przez Społeczną Szkołę Podstawową w Kołobrzegu

IIa

  • Dagmara Kilian, Oskar Szulc - wyróżnienie międzyszkolnym konkursie poetyckim "Mój przyjaciel"

IIb

  • Zuzanna Herba - wyróżnienie międzyszkolnym konkursie poetyckim "Mój przyjaciel"
  • Paula Przychódzko - wyróżnienie na etapie miejskim w konkursie recytatorskim "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"
  • Paulina Skiba - nagroda w miejskim konkursie plastycznym - "Dzieci Brzechwie" org. przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu

IIc

  • Dawid Gurzyński - wyróżnienie w szkolnym konkursie recytatorskim "Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne"

IIIa

  • Paulina Kołacka - "Mistrz ortografii" w szkolnym konkursie ortograficznym klas trzecich
  • Paulina Konsór - nagroda w miejskim konkursie plastycznym - "Dzieci Brzechwie" org. przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu
  • Bartosz Placak - "Mistrz ortografii" w szkolnym konkursie ortograficznym klas trzecich, III m-ce w Turnieju szachowym o Puchar Komendanta Policji

IIIb

  • Marta Zaremba - III m-ce w międzyszkolnym konkursie poetyckim "Mój przyjaciel"

IIIc

  • Paweł Łazicki - nagroda za uzyskanie maksymalnej liczby punktów na karcie rowerowej
  • Bartłomiej Orliński - I m-ce w międzyszkolnym konkursie poetyckim "Mój przyjaciel"
  • Marcin Olichwiruk - nagroda w miejskim konkursie plastycznym - "Dzieci Brzechwie" org. przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu
  • Łukasz Pyjek - nagroda pocieszenia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR`2004" w kategorii Maluch org. przez Uniwersytet M. Kopernika w Toruniu
  • Aleksandra Siwek - "Mistrz ortografii" w szkolnym konkursie ortograficznym klas trzecich, nagroda w miejskim konkursie ortograficznym org. przez Bibliotekę Miejską w K-gu, nagroda w miejskim konkursie plastycznym - "Dzieci Brzechwie" org. Przez Bibliotekę Miejską w K-gu, II m-ce w międzyszkolnym konkursie poetyckim "Mój przyjaciel", wyróżnienie w kategorii rysunek, plakat w eliminacjach powiatowych Konkursie Prozy, Poezji i Rysunku org. przez Policję Zachodniopomorską we współpracy z Fundacją RAZEM BEZPIECZNIEJ pt. "Namaluj i wyśpiewaj bezpieczny świat",

Klasy IV - VI

IVa

  • Wojciech Gruchot - nagroda za uzyskanie maksymalnej liczby punktów na karcie rowerowej
  • Monika Miśta, Dominika Topol, Elżbieta Wełnicka, Justyna Subocz - nagroda za osiągnięcia w nauce
  • Mateusz Żukowski - II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w konkurencji lekkoatletycznej - bieg na 1000m - nagroda za osiągnięcia sportowe

IVb

  • Emilia Jasnoch – nagroda za osiągnięcia w nauce, II m-ce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w K-gu w szachach P’15, XI m-ce w Turnieju Gwiazdkowym GENS 2003 w szachach P’60,
  • Sebastian Łubiński, Natalia Malczewska – nagroda za osiągnięcia w nauce,
  • Ewelina Olszewska – nagroda za uzyskanie maksymalnej liczby punktów na karcie rowerowej,
  • Przemysław Spychała – III m-ce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych dla szkół podstawowych dla klas IV – nagroda za osiągnięcia sportowe.

IVc

  • Dominik Dudek – I m-ce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych dla szkół podstawowych dla klas IV – nagroda za osiągnięcia sportowe,
  • Dominika Grygiel, Patrycja Hnat, Sylwia Pyszorska – nagroda za osiągnięcia w nauce,
  • Miłosz Lech – nagroda za osiągnięcia w nauce, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „MULTITEST’2003” org. przez Centrum Edukacji Szkolnej (CES) z Warszawy,
  • Sebastian Rusztyn – wyróżnienie za pracę literacką na etapie szkolnym w konkursie „Europa w Szkole”.

Va

  • Patryk Dobies – nagroda za osiągnięcia w nauce,
  • Bartłomiej Goliszek – nagroda za osiągnięcia w nauce, nagroda pocieszenia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2004” org. w kategorii BENIAMIN org. przez Uniwersytet M. Kopernika w Toruniu, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „MULTITEST’2003” org. przez Centrum Edukacji Szkolnej (CES) z Warszawy,
  • Magdalena Grzebielucha – laureatka wojewódzkiego etapu konkursu „Europa w Szkole” (praca literacka), nagroda I stopnia Dyrektora Szkoły i II stopnia Prezydenta Miasta Kołobrzeg za osiągnięcia literackie,
  • Natalia Herzog – nagroda za osiągnięcia sportowe,
  • Patryk Klimczak – nagroda za osiągnięcia w nauce,
  • Jarosław Kaczmarek – nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia w nauce i w sporcie (zespołowo),
  • Bartosz Markowski – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „MULTITEST’2003” org. przez Centrum Edukacji Szkolnej (CES) z Warszawy, nagroda za osiągnięcia sportowe, III m-ce w Mistrzostwach Powiatu w trójboju lekkoatletycznym, I m-ce w Mistrzostwach Powiatu za skok w dal, III m-ce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego za skok w dal,
  • Dominika Porkuszewska – III m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Jest takie miejsce – Kołobrzeg…” org. przez SP4 w K-gu,
  • Szczepan Wiśniewski – III m-ce w Mistrzostwach Powiatu za rzut oszczepem, nagroda za osiągnięcia sportowe.

Vb

  • Łukasz Bednarski – IV m-ce w Mistrzostwach Powiatu w biegu na 1000m,
  • Krzysztof Gruszka – nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia w nauce i za wzorową frekwencję,
  • Aleksandra Kmita – wyróżnienie w XX Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, laureatka Ogólnopolskiego III Konkursu Muzealnego „Spotkania z Fotografią” w Koszalinie, laureatka – II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „jest takie miejsce – Kołobrzeg…” org. przez SP4 w K-gu, laureatka – I m-ce w kategorii Szkoła Podstawowa w III edycji konkursu poetyckiego „Stasinowe Piórko” org. przez MOK w K-gu, nagroda I stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia literackie i w nauce, nagroda I stopnia Prezydenta Miasta Kołobrzeg za osiągnięcia literackie,
  • Mateusz Miazga – XII m-ce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych dla szkół podstawowych,
  • Dariusz Pawlukiewicz – VI m-ce w Mistrzostwach Powiatu w trójboju lekkoatletycznym,
  • Urszula Stanisławska – laureatka w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Jest takie miejsce – Kołobrzeg…” org. przez SP4 w K-gu.

Vc

  • Rafał Gos – V m-ce w Mistrzostwach Powiatu w trójboju lekkoatletycznym, II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w biegu na 100m, III m-ce w Mistrzostwach Powiatu w biegu na 300m, nagroda za osiągnięcia sportowe,
  • Kacper Hazubski – laureat wojewódzkiego etapu konkursu „Europa w Szkole” (praca komputerowa), nagroda I stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia artystyczne i w nauce, nagroda II stopnia Prezydenta Miasta Kołobrzeg za osiągnięcia artystyczne, wyróżnienie w kategorii gra planszowa w eliminacjach powiatowych w Konkursie Prozy, Poezji i Rysunku org. przez Policję Zachodniopomorską we współpracy z Fundacją RAZEM BEZPIECZNIEJ pt. „Namaluj i wyśpiewaj bezpieczny świat”,
  • Magdalena Józefowicz, Joanna Sudyk – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Jest takie miejsce – Kołobrzeg…” org. przez SP4 w K-gu,
  • Joanna Sudyk – nagroda za osiągnięcia w nauce i w sporcie,
  • Kamila Myk – wyróżnienie w kategorii Szkoła Podstawowa w III edycji konkursu poetyckiego „Stasinowe Piórko” org. przez MOK w K-gu,
  • Justyna Muracka – nagroda za osiągnięcia w nauce, wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Jest takie miejsce – Kołobrzeg…” org. przez SP4 w K-gu,
  • Aleksandra Pieszko – nagroda za osiągnięcia sportowe,
  • Krzysztof Stapaj – I m-ce w Mistrzostwach Powiatu w biegu na 1000m, nagroda za osiągnięcia w sporcie,
  • Anna Stępień – nagroda za osiągnięcia w nauce.

VIa

  • Kinga Biel – nagroda za osiągnięcia w nauce i w sporcie,
  • Aneta Husejko – laureatka (VI m-ce) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „MULTITEST’2003” org. przez CES w Warszawie, nagroda I stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia w nauce i literackie, najlepszy wynik w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, nagroda I stopnia Prezydenta Miasta Kołobrzeg,
  • Paulina Jabłońska – nagroda za osiągnięcia w nauce,
  • Lidia Karpińska – wyróżnienie w XX Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, najlepszy wynik w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej,
  • Mateusz Kotowicz – nagroda za osiągnięcia w nauce,
  • Hubert Krzewiński – nagroda za osiągnięcia w nauce, IV m-ce w Mistrzostwach Powiatu w biegu na 100m,
  • Mateusz Kotowicz, Hubert Krzewiński – I m-ce (laureaci) w kategorii gra planszowa w eliminacjach powiatowych w Konkursie Prozy, Poezji i Rysunku org. przez Policję Zachodniopomorską we współpracy z Fundacją RAZEM BEZPIECZNIEJ pt. „Namaluj i wyśpiewaj bezpieczny świat”: uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego,
  • Dominik Nowotczyński – II m-ce w Mistrzostwa Powiatu w rzucie oszczepem i skok w dal, nagroda I stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia literackie i sportowe, nagroda I stopnia Prezydenta Miasta Kołobrzeg za osiągnięcia literackie, laureat (IX m-ce) Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Polskiego „MULTITEST’2003” org. przez CES w Warszawie, laureat XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, laureat wojewódzkiego etapu konkursu „Europa w Szkole” (praca literacka),
  • Mateusz Paliwoda – wyróżnienie (XI m-ce) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „MULTITEST’2003” org. przez CES w Warszawie, nagroda I stopnia Dyrektora Szkoły za wybitne osiągnięcia sportowe, I m-ce w Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych dla szkół podstawowych i w czwórboju lekkoatletycznym w biegu na 300m, II m-ce w Mistrzostwa Powiatu w rzucie kulą, IX m-ce w Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w biegach przełajowych,
  • Aleksandra Sztajer – nagroda za osiągnięcia w nauce i w sporcie,
  • Ewa Wendorf – nagroda I stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia literackie, nagroda I stopnia Prezydenta Miasta Kołobrzeg za osiągnięcia literackie, laureatka (VII m-ce) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego „MULTITEST’2003” org. przez CES w Warszawie.

VIb

  • Karolina Dyner – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta Kołobrzeg za osiągnięcia plastyczne, nagroda I stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia sportowe i plastyczne, laureatka wojewódzkiego etapu konkursu „Europa w Szkole”,
  • Katarzyna Gauer – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta Kołobrzeg za osiągnięcia plastyczne, nagroda I stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia plastyczne, literackie, sportowe i w nauce, najlepszy wynik w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, laureatka wojewódzkiego etapu konkursu „Europa w Szkole” (praca plastyczna), wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Jest takie miejsce – Kołobrzeg…” org. przez SP4 w K-gu,
  • Marlena Jóźwiak – nagroda za osiągnięcia w nauce,
  • Katarzyna Kulpa – III m-ce w kategorii Szkoła Podstawowa w III edycji konkursu poetyckiego „Stasinowe Piórko” org. przez MOK w K-gu, nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły,
  • Maria Leszkiewicz – laureatka Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej w Szczecinie, wyróżnienie w konkursie „Szukamy Polskiego Szekspira” org. przez MOK w K-gu, nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia artystyczne i literackie,
  • Aleksandra Mieszkowska – wyróżnienie w XX Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, wyróżnienie w konkursie „Szukamy Polskiego Szekspira” org. przez MOK w K-gu, nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia artystyczne i literackie,
  • Mateusz Panoczko – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Jest takie miejsce – Kołobrzeg…” org. przez SP4 w K-gu, nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły,
  • Mateusz Prajwocki – I m-ce w Mistrzostwach Powiatu w rzucie oszczepem, nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły za wybitne osiągnięcia sportowe i za osiągnięcia w nauce,
  • Jakub Łoś, Samuel Pilichowski – nagroda za osiągnięcia sportowe,
  • Kinga Sarnowska – nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia sportowe, literackie i w nauce, III m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Jest takie miejsce – Kołobrzeg…” org. przez SP4 w K-gu,
  • Izabela Tuligłowska – nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia sportowe, literackie i w nauce, I m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Jest takie miejsce – Kołobrzeg…” org. przez SP4 w K-gu,
  • Dawid Włodarczyk – najlepszy matematyk w szkole – nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły, najlepszy wynik w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej,
  • Norbert Wrzesiński – IV m-ce w Mistrzostwach Powiatu w rzucie kulą, nagroda za osiągnięcia sportowe,
  • Marta Ziętek – wyróżnienie w konkursie „Szukamy Polskiego Szekspira” org. przez MOK w K-gu, nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły.

VIc

  • Katarzyna Gramek – nagroda za osiągnięcia sportowe,
  • Aleksandra Jagodzińska – nagroda za osiągnięcia w nauce i w sporcie,
  • Aleksandra Kanas – nagroda za osiągnięcia sportowe i w nauce,
  • Emilia Ludwiczak – nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły za osiągnięcia artystyczne i sportowe, laureatka Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej w Szczecinie,
  • Ewelina Trzcińska – nagroda II stopnia Dyrektora Szkoły za 100% frekwencję w szkole,
  • Piotr Wiśnios – najlepszy wynik w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej,
  • Kamil Żukowski – najlepszy wynik w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, nagroda za osiągnięcia w nauce.


Osiągnięcia zespołowe

1. Nagroda I stopnia Dyrektora Szkoły i II stopnia Prezydenta Miasta Kołobrzeg dla zespołu koszykówki dziewcząt: A. Dymkowska VIb, K. Dyner VIb, K. Gauer VIb, A. Jagodzińska VIc, K. Kufel VIa, P. Kufel VIa, M. Makrocka VIb, P. Różyło VIb, K. Sarnowska VIb, A. Sztajer VIa, I. Tuligłowska VIb, J.Zapotoczna VIb. Uczennice zdobyły IV m-ce w Wojewódzkich Zawodach Mini-Piłce Koszykowej w roku szkolnym 2002/2003 i 2003/2004.

2. W Mistrzostwach Powiatu:
a) czwórbój lekkoatletyka – III m-ce dla zespołu chłopców” M. Paliwoda VIa, D. Nowotczyński VIa,
R. Gos Vc, Ł. Gos VIc, M. Prajwocki VIb, M, Żukowski IVa.
b) Mini-piłka Koszykowa – II m-ce
Mini-piłka Ręczna – IV m-ce
Mini-piłka Nożna – VII m-ce dla zespołu chłopców: M. Paliwoda VIa, D. Nowotczyński VIa, J. Łoś VIb,
S. Pilichowski VIb, M. Prajwocki VIb, N. Wrzesiński VIb, B. Markowski Va, J. Kaczmarek Va,
Szcz. Wiśniewski Va, D. Dudek IVc,

3. W Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym org. przez SP4 w K-gu:
a) w kategorii wiedzy – III m-ce (J. Muracka Vc, P. Dobies Va),
b) w kategorii sportu – I m-ce (B. Markowski Va, M. Miazga Vb).

 

2004/2005

Klasy I – III

Ib

  • Paulina Stawicka, Patrycja Wróbel – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie I stopnia w konkursie z okazji Dnia Ziemi org. przez ZSM w Kołobrzegu,
  • Karolina Szulc – nagroda Dyrektora Szkoły.


Ic

  • Paula Daciów, Anna Jarecka – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, laureatki Ogólnopolskiego Konkursu „Europa w Szkole” pt. „Obywatel e zmieniającej się Europie” (grafika komputerowa).


IIa

  • Magdalena Kułakowska – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie II stopnia w konkursie z okazji Dnia Ziemi org. przez ZSM w K-gu, wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Kołobrzeg moje miasto” org. przez Zespół Szkół nr 2 w K-gu,
  • Adrianna Szwedo, Ewa Wiśnios – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie II stopnia w konkursie z okazji Dnia Ziemi org. przez ZSM w K-gu.


IIIa

  • Maciej Kociela – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2005”.


IIIb

  • Patryk Bagiński – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2005”,
  • Paula Przychódzko – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w wojewódzkim konkursie recytatorskim „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne’ org. przez Bibliotekę Wojewódzką w Szczecinie,
  • Zuzanna Herba, Paulina Skiba, Klaudia Tłok – nagroda w konkursie ortograficznym dla dzieci młodszych org. przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu.

Klasy IV – VI

IVa

  • Konrad Kolman – nagroda Dyrektora Szkoły, średnia ocen 5,33;
  • Mateusz Kowalczyk - III m-ce w miejskim konkursie plastycznym „Kołobrzeskie pomniki przyrody”,
  • Marcin Manturewicz – nagroda Dyrektora Szkoły, średnia ocen 5,22;
  • Krzysztof Olszewski – nagroda Dyrektora Szkoły, średnia ocen 5,33; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2005”,
  • Jonatan Pilichowski – nagroda Dyrektora Szkoły, średnia ocen 5,22; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2005”,
  • Bartosz Placak – nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, laureat (nagroda I stopnia) Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR’2005”, uzyskanie tytułu najlepszego ucznia szkoły (średnia ocen 5,55),
  • Kacper Reszczyński – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2005”, średnia ocen 5,00.

IVc

  • Bartłomiej Orliński – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla klas IV-VI „Test Oxford Plus”.

Va

  • Monika Miśta – nagroda Dyrektora Szkoły, III m-ce w miejskim konkursie „Kołobrzeg moja mała Ojczyzna”, średnia ocen 5,22;
  • Justyna Subocz – nagroda Dyrektora Szkoły, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla klas IV-VI „Test Oxford Plus”, średnia ocen 5,20;
  • Aleksandra Zdeb – nagroda Dyrektora Szkoły, średnia ocen 5,10; wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym „Kołobrzeskie pomniki przyrody”.

Vb

  • Ewelina Olszewska – nagroda Dyrektora Szkoły za 100% frekwencję w szkole.

Vc

  • Dominik Dudek, Filip Felton, Patrycja Hnat – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Europa w Szkole” pt. „Obywatel w zmieniającej się Europie’ (praca literacka),
  • Miłosz Lech – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Europa w Szkole” pt. „Obywatel w zmieniającej się Europie” (praca literacka), II m-ce w międzyszkolnym konkursie „Jest takie miejsce – Kołobrzeg”,
  • Sylwia Pyszorska – nagroda Dyrektora Szkoły, średnia ocen 5,40; XIII m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego – MULTITEST.

VIa

  • Bartłomiej Goliszek – nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, średnia ocen 5,50; laureat (IV m-ce) Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego, XIII m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego – MULTITEST, uzyskanie maksymalnej liczby punktów (40 pkt) w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej,
  • Magda Grzebielucha – nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, laureatka (nagroda główna Godło Laokona) Ogólnopolskiego Konkursu na scenariusz utworu dramatycznego org. przez MOK w Kołobrzegu,
  • Jarosław Kaczmarek – nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, XII m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego – MULTITEST,
  • Patryk Klimczak – II m-ce w międzyszkolnym konkursie „Jest takie miejsce – Kołobrzeg”,
  • Bartosz Markowski – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie tytułu najlepszego sportowca w szkole,
  • Dominika Nadolska – nagroda Dyrektora Szkoły, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla klas IV-VI „Test Oxford Plus”, XIII m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego – MULTITEST,
  • Szczepan Wiśniewski – XII m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego – MULTITEST.

VIb

  • Aleksandra Kmita – nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, laureatka XXI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, laureatka Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Muzealne spotkania z fotografią”, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Europa w Szkole” pt. „Obywatel w zmieniającej się Europie” (praca literacka), III m-ce w konkursie poetyckim „Stasinowe Piórko” org. przez MOK w Kołobrzegu,
  • Adrian Schmidke – III m-ce w miejskim konkursie „Kołobrzeg moja mała Ojczyzna”.


VIc

  • Aleksandra Brzóska – nagroda Dyrektora Szkoły, średnia ocen 5,00;
  • Kacper Hazubski – nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2005”, laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego, uzyskanie maksymalnej liczby punktów (40 pkt) w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Europa w Szkole” pt. „Obywatel w zmieniającej się Europie” (praca literacka); średnia ocen 5,10;
  • Magdalena Józefowicz – nagroda Dyrektora Szkoły, średnia ocen 5,00;

Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia indywidualne:

  • Paulina Figura – III m-ce w II Międzyszkolnych Zawodach o Puchar „Morskiej Odysei” na dystansie 50 m stylem dowolnym, II m-ce w Powiatowych Otwartych Zawodach Pływackich w Świdwinie na 50 m stylem grzbietowym (rocznik 1991-1992), III m-ce w Powiatowych Otwartych Zawodach Pływackich w Świdwinie na 50 m stylem dowolnym (rocznik 1992-1993),

Osiągnięcia zespołowe:

  • I m-ce w mistrzostwach Kołobrzegu w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt kl. VI,
  • II m-ce w Powiatowych Zawodach w Minipiłce Ręcznej,
  • III m-ce w Powiatowych Zawodach w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt w Ustroniu Morskim

 

2005/2006

Klasy I – III

Ia

  • Szczęsna Magda – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

Id

  • Bartosiak Mateusz – wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna 2005” org. przez MOK w Kołobrzegu

IIc

  • Daciów Paula – wyróżnienie w V edycji Konkursu Ekologicznego „Wakacje z Naturą”

IIIa

  • Becmer Kinga – nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, laureatka XXII Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku
  • Wiśnios Ewa – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2006” w kat. Maluch

Klasy IV – VI

IVb

  • Bagiński Patryk – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2006” w kat. Maluch
  • Herba Zuzanna – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”
  • Idryan Adrian – III m-ce w Powiatowych Mistrzostwach w Trójboju LA chłopców
  • Przychódzko Paula – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”
  • Rybczyński Jacek – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2006” w kat. Maluch

IVc

  • Gurzyński Dawid – II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim „Książka – przyjaciel nie tylko na deszczowe dni”
  • Kościelna Adrianna – III m-ce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „W bajkowym świecie pani Ortografii”
  • Zakrzewska Marta – II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim „Książka – przyjaciel nie tylko na deszczowe dni”

Va

  • Baranowska Karolina – wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
  • Bukowska Urszula – VI m-ce w Powiatowych Mistrzostwach w Trójboju LA dziewcząt
  • Kołacka Paulina – III m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Literackim „Jan Paweł II – przyjaciel dzieci
  • Krstulović Konrad – wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
  • Manturewicz Marcin – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w I Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym „Moja Szkoła” org. przez Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu
  • Pilichowski Jonatan – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2006” w kat. Beniamin
  • Wróbel Paweł – II m-ce na 50 m stylem klasycznym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora SP nr 4 w Kołobrzegu

Vb

  • Kubiak Damian – I m-ce w Powiatowych Mistrzostwach w Trójboju LA chłopców
  • Pałaszewski Łukasz – II m-ce w Powiatowych Mistrzostwach w Trójboju LA chłopców

VIa

  • Piotrowska Katarzyna – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXII Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
  • Jurkiewicz Kajetan – I m-ce na 100 m stylem klasycznym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora SP nr 4 w Kołobrzegu
  • Miśta Monika – II m-ce na 100 m stylem grzbietowym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora SP nr 4 w Kołobrzegu
  • Strojny Grzegorz – II m-ce na 100 m stylem dowolnym i grzbietowym w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora SP nr 4 w Kołobrzegu
  • Topol Dominika – wyróżnienie w XXII Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku
  • Zachciał Tomasz – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Europa w szkole” (praca komputerowa) w gr. wiekowej 10 – 13 lat

VIb

  • Nowotczyński Piotr – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Literackim „Jan Paweł II – przyjaciel dzieci”
  • Woś Aleksandra – laureatka Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”, I m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim „Książka – przyjaciel nie tylko na deszczowe dni”

VIc

  • Brańska Joanna – III m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim „Książka – przyjaciel nie tylko na deszczowe dni”
  • Felton Filip – laureat Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”


Osiągnięcia i nagrody zespołowe

  • Bujak Grzegorz (IIIa), Jusiak Marcin (IIIa), Kułakowska Magdalena (IIIa), Pietrzela Piotr (IIIa), Wiśnios Ewa (IIIa), Chwiałkowski Filip (IIIb), Ciepłuch Mateusz (IIIb), Hudziak Kacper (IIIb), Majcher Natalia (IIIb), Ozorowski Adrian (IIIb) – V m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Sportowo – Edukacyjnym z Okazji Światowego Dnia Ziemi
  • III m-ce dla szkoły w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „W bajkowym świecie pani Ortografii” w kat. klas IV – VI
  • Miśta Monika (VIa), Subocz Julia (VIa) – III m-ce w Konkursie Wiedzy o Kołobrzegu „Kołobrzeg – moja mała ojczyzna” org. przez Muzeum Oręża Polskiego i SP nr 4 w Kołobrzegu pod patronatem Prezydenta Miasta
  • I m-ce dla szkoły w Projekcie Międzynarodowym „Wigilia różnych narodów” w kat. kartek świątecznych
  • II m-ce dla szkoły w II Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
  • Baranowska Karolina (Va), Olszewski Krzysztof (Va0, Placak Bartosz (Va), Dobies Natan (Vb), Kubiak Damian (Vb), Pałaszewski Łukasz (Vb) – III m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym
  • Hnat Patrycja (VIc), Felton Filip (VIc), Makrocki Robert (VIc), Miśtak Kacper (VIc) – III m-ce w zawodach sportowych w Ogólnopolskim Zlocie Jungów LIGI MORSKIEJ i RZECZNEJ w Kołobrzegu
  • III m-ce dla szkoły w sztafecie mieszanej w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora SP nr 4 w Kołobrzegu
  • I m-ce, II m-ce i III m-ce dla szkoły w Powiatowych Mistrzostwach w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt
  • I m-ce i III m-ce dla szkoły w Powiatowych Mistrzostwach w Mini Piłce Ręcznej chłopców
  • III m-ce dla szkoły w Mistrzostwach Miasta w Mini Piłce Koszykowej dziewcząt i chłopców
  • II m-ce i III m-ce dla szkoły w Mistrzostwach Miasta w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt
  • III m-ce dla szkoły w Mistrzostwa Miasta w Mini Piłce Siatkowej chłopców
  • III m-ce dla szkoły w Powiatowych Mistrzostwach w Czwórboju LA chłopców
  • V m-ce dla szkoły w Powiatowych Mistrzostwach w Czwórboju LA dziewcząt
  • IV m-ce dla szkoły w Turnieju Piłki Nożnej klas IV – VI „Coca – cola CAP” o wyłonienie Mistrza Polski Szkół Podstawowych

 

2006/2007

Klasy I – III

IIa

  • Styliński Piotr – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’2007”

IIb

  • Włodarczyk Grzegorz - nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’2007”

IIc

  • Skiba Mateusz - nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’2007”
  • Stawicka Karolina – III m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym z Języka Niemieckiego „Moja ulubiona postać” w kat. klas I - III

IIIa

  • Sumińska Joanna – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Naszym przodkom…” org. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu
  • Zbylut Sandra – I m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Naszym przodkom…” org. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu

IIIb

  • Chwiałkowski Filip – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Maluch
  • Żuchniewicz Albert – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2007” w kat. Maluch

Klasy IV – VI


IVa

  • Kalinowska Izabela – wyróżnienie w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku
  • Rydz-Klebański Wiktor – III m-ce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych

IVc

  • Kłak Kamila – IV m-ce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • Żukowski Hubert – III m-ce w biegu na 100 m i IV m-ce w biegu na 300 m w VIII Memoriału Michała Barty

Va

  • Kociela Maciej – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin
  • Wiśniewski Marek – I m-ce w Miejskim Konkursie „EKO-EUROPEJCZYK”, najlepszy EKO-EUROPEJCZYK ROKU 2007, II m-ce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych, IV m-ce w biegu na 1000 m w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym

Vb

  • Bagiński Patryk – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin
  • Idryan Adrian – III m-ce w biegu na 300 m w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym, IV m-ce w trójboju w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju i Trójboju LA
  • Stanowski Dawid – I m-ce w pchnięciu kulą w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym

VIa

  • Baranowska Karolina – wyróżnienie w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Wokół Józefa Wybickiego i hymnu polskiego”
  • Bukowska Urszula –nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, II m-ce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I m-ce w biegu na 60 m i na 300 m w Czwarteku Lekkoatletycznym, I m-ce w biegu na 100 m i na 300 m i w skoku w dal w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym
  • Dybowska Jagoda – III m-ce w biegu na 300 m w Czwarteku Lekkoatletycznym
  • Kolman Konrad – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym pn. „Moje miasto” org. przez Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu, IV m-ce w Rejonowym Konkursie Języka Niemieckiego w Koszalinie
  • Kowalczyk Michał – I m-ce w biegu na 300 m w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym
  • Krstulowić Konrad – nagroda Dyrektora Szkoły, finalista na etapie wojewódzkim w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami Przyrody org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie
  • Manturewicz Marcin – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym pn. „Moje miasto” org. przez Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu
  • Mroczka Adam – III m-ce w biegu na 1000 m w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym
  • Olszewski Krzysztof – nagroda Dyrektora Szkoły, III m-ce w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym pn. „Moje miasto” org. przez Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu, III m-ce w skoku w dal w VIII Memoriału Michała Barty, IV m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, III m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, I m-ce w biegu na 300 m w Czwarteku Lekkoatletycznym
  • Pilichowski Jonatan – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin
  • Reszczyński Kacper – nagroda Dyrektora Szkoły, finalista na etapie wojewódzkim w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami Przyrody org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin, III m-ce w biegu na 300 m w Czwarteku Lekkoatletycznym, I m-ce w biegu na 1000 m w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym
  • Wesołowska Paulina – III m-ce w pchnięciu kulą w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym

VIb

  • Gregorek Dominika – II m-ce w biegu na 300 m w Czwarteku Lekkoatletycznym, II m-ce w biegu na 600 m w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym
  • Kubiak Damian – nagroda Dyrektora Szkoły, II m-ce w skoku w dal i w biegu na 300 m w VIII Memoriału Michała Barty, III m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, II m-ce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych, II m-ce w biegu na 300 m i III m-ce w biegu na 60 m w Czwarteku Lekkoatletycznym, II m-ce w skoku w dal w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym
  • Pałaszewski Łukasz – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w skoku w dal i w biegu na 300 m w VIII Memoriału Michała Barty, II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I m-ce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I m-ce w biegu na 60 m w Czwarteku Lekkoatletycznym, I m-ce w skoku w dal i II m-ce w biegu na 100 m w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym

VIc

  • Lubińska Alicja – nagroda Dyrektora Szkoły, finalistka na etapie wojewódzkim w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego z Elementami Historii i Sztuki org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin
  • Łazicki Paweł – I m-ce w Biegu na 100 m w X Lekkoatletycznym Mitingu Antyalkoholowym
  • Pyjek Łukasz – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’2007” w kat. Beniamin

Nagrody i osiągnięcia zespołowe

  • Grygiel Ewelina (IIc), Stawicka Karolina (IIc) – I m-ce w Konkursie Plastycznym „Parsęta nasza rzeka” org. przez Związek Miast i Dorzecza Parsęty
  • Być Klaudia (IIIb), Marciniak Bartosz (IIIb), Żuchniewicz Albert (IIIb) – III m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym „Zostawcie nam czysty świat” w kat. klas I – III
  • IV m-ce szkoły w kat. klas I – III w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy na temat Praw Dziecka
  • Baranowska Karolina (VIa), Placak Bartosz (VIa) – III m-ce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Średniowieczny Kołobrzeg” org. przez Muzeum Oręża Polskiego i SP nr 4 w Kołobrzegu
  • Baranowska Karolina (VIa), Kolman Konrad (VIa), Schellner Daria (VIb) – III m-ce w III edycji w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
  • Baranowska Karolina (VIa), Schellner Daria (VIb) – XV m-ce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI (szkolna olimpiada języka angielskiego)
  • Rydz-Klebański Wiktor (IVa), Być Maksymilian (IVc), Harabin Zuzanna (IVc) – III lokata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” org. przez „Jersz – Łowcy Talentów”
  • I m-ce dla szkoły w Mistrzostwach Powiatu w Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
  • I m-ce dla szkoły – Mistrz Polski Szkół Podstawowych w Turnieju Piłki Nożnej klas IV – VI „Coca – cola CAP”
  • I m-ce dla szkoły w Mistrzostwach Miasta w Drużynowym Tenisie Stołowym
  • I m-ce dla szkoły w Mistrzostwach Miasta i w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłkę Ręczną chłopców
  • I m-ce dla szkoły w Ogólnopolskim Turnieju w Mini Piłkę Siatkową chłopców
  • II m-ce dla szkoły w Ogólnopolskim Turnieju w Mini Piłkę Siatkową dziewcząt
  • I m-ce w czwórboju chłopców w Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju i Trójboju LA
  • I m-ce dla szkoły w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłkę Siatkową dziewcząt
  • I m-ce i II m-ce dla szkoły w Turnieju z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mini Piłkę Siatkową chłopców w Jastrowiu
  • II m-ce dla szkoły w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłkę Siatkową chłopców
  • II m-ce dla szkoły w Mistrzostwach Miasta w Mini Piłkę Ręczną dziewcząt
  • II m-ce chłopcy w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • II m-ce dla szkoły w Turnieju Mikołajkowym w Mini Piłkę Siatkową dziewcząt w Ustroniu Morskim
  • III m-ce w czwórboju dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju i Trójboju Lekkoatletycznym
  • III m-ce dla szkoły w Ogólnopolskim Turnieju w Mini Piłkę Siatkową chłopców w Drawsku Pomorskim
  • III m-ce dla szkoły w Zawodach w Mini Piłkę Siatkową dziewcząt o Puchar Dyrektora SP w Dygowie
  • III m-ce dla szkoły w Mistrzostwach w Mini Piłkę Ręczną chłopców Regionu B – Nowogard
  • III m-ce dla szkoły w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym
  • III m-ce dla szkoły w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Mini Piłkę Siatkową chłopców w Koszalinie
  • IV m-ce dla szkoły w Mistrzostwach Miasta w Mini Piłkę Nożną
  • IV m-ce dla szkoły w VII Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Drawsku Pomorskim
  • V m-ce dla szkoły w Mistrzostwach w Mini Piłkę Siatkową dziewcząt Regionu B - Goleniów

 

2007/2008

Klasy I-III

Ib

  • Góralski Dominik - nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w konkursie "Kartka świąteczna" org. przez Miejski Ośrodek Kultury w Kołobrzegu
  • Kałdus Weronika - nagroda Dyrektora Szkoły, maksymalna ilość punktów na teście klas pierwszych

Ic

  • Dudek Wiktoria - nagroda Dyrektora Szkoły, maksymalna ilość punktów na teście kompetencji klas pierwszych
  • Mateńko Julia - nagroda Dyrektora Szkoły, maksymalna ilość punktów na teście kompetencji klas pierwszych
  • Nowicki Paweł - nagroda Dyrektora Szkoły, maksymalna ilość punktów na teście kompetencji klas pierwszych
  • Zatylny Dawid - nagroda Dyrektora Szkoły, maksymalna ilość punktów na teście kompetencji klas pierwszych

IIb

  • Podstawska Aleksandra - nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda I stopnia (bardzo dobry wynik) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR’2008" w kat. "Kangurek"

IIc

  • Głowaczewska Julia - nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda I stopnia (bardzo dobry wynik) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR’2008" w kat. "Kangurek"
  • Jończyk Szymon - nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda I stopnia (bardzo dobry wynik) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR’2008" w kat. "Kangurek"

IIIa

  • Styliński Piotr - nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR’2008" w kat. "Maluch", II m-ce w Konursie Szachowym

IIIb

  • Cherezińska Julia - nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku
  • Serweta Patrycja - nagroda Dyrektora Szkoły, najlepszy wynik w teście kompetencji klas trzecich
  • Szwarc Natalia - nagroda Dyrektora Szkoły za 100% frekwencji w roku szkolnym 2007/2008

IIIc

  • Stawicka Karolina - nagroda Dyrektora Szkoły, I miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" org. przez ZORD Koszalin i Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Kołobrzegu, wyróżnienie w konkursie "Kartka świąteczna" org. przez Miejski Ośrodek Kultury w Kołobrzegu

IIId

  • Królicki Krzysztof - nagroda Dyrektora Szkoły, I miejsce w Mistrzostwach Szkoły w szachach

Klasy IV – VI

IVa

  • Rutkowska Natalia - nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,18; wzorowe zachowanie
  • Sumińska Joanna - nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,63; wzorowe zachowanie, 100% frekwencji w roku szkolnym 2007/2008, III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym "Kołobrzeg - moje miasto"
  • Zbylut Sandra - nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,18; wzorowe zachowanie

IVb

  • Być Klaudia - nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR’2008" w kat. "Maluch" śr. ocen 5,45; wzorowe zachowanie
  • Chwiałkowski Filip - nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR’2008" w kat. "Maluch", śr. ocen 5,10;
  • Herba Filip - nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR’2008" w kat. "Maluch", wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, śr. ocen 5,10; I m-ce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w LA Szkół Podstawowych, II m-ce w kat. klas IV w Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu w biegach przelajowych
  • Hudziak Kacper - nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,10;
  • Majcher Natalia - nagroda Dyrektora Szkoły, laureatka Konkursu Ortograficznego org. przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu, II m-ce w kat. klas IV w Rejonowym Konkursie Ortograficznym org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu, śr. ocen 5,36; wzorowe zachowanie
  • Stawicka Paulina - wyróżnienie w Konkursie Ortograficznym org. przez Zachodniopomorskie Centrum Promocji Zdrowia w Szczecinie
  • Żuchniewicz Albert - nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR’2008" w kat. "Maluch", śr. ocen 5,18;

IVc

  • Michalak Oliwia - nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,27; wzorowe zachowanie

Va

  • Gramek Damian - nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku
  • Gramek Karolina - I m-ce w kat. klas V w Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu w biegach przełajowych, III m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym, I m-ce na 60 m w kat. klas V w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w LA Szkół Podstawowych
  • Jusiak Marcin - II m-ce w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym "Polskie tradycje i zwyczaje wielkanocne" org. przez Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu
  • Rydz-Klebański Wiktor - nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku
  • Szwedo Adrianna - śr. ocen 4,83; wzorowe zachowanie

Vb

  • Kalinowska Izabela - nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR’2008" w kat. "Beniamin", wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, śr. ocen 5,17; wzorowe zachowanie
  • Kułakowska Magdalena - maksymalna liczba punktów (100 pkt) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego org. przez Oxford plus Educational - London Warszawa
  • Krupińska Marika - III m-ce w kat. klas V w Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu w biegach przełajowych

Vc

  • Być Maksymilian - nagroda Dyrektora Szkoły za pracę w samorządzie uczniowskim, śr. ocen 5,41; wzorowe zachowanie, maksymalna liczba punktów (100 pkt) w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego org. przez Oxford plus Educational - London Warszawa
  • Brzeziński Rafał - III m-ce w Mistrzostwa Powiatu w Indywidaulnym Trójboju Lekkoatletycznym
  • Góralski Krzysztof - nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,10;
  • Kargul Michał - nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,16; wzorowe zachowanie
  • Kłak Kamila - III m-ce na 60 m w kat. klas V w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w LA Szkół Podstawowych, II m-ce w kat. klas V w Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu w biegach przełajowych
  • Kozioł Jakub - nagroda Dyrektora Szkoły za wybitne osiągnięcia sportowe: I m-ce na 50 m w stylu klasycznym chłopców i I m-ce na 25 m w stylu motylkowym chłopców w zawodach plywackich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Kołobrzegu i w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu
  • Ludwiczak Piotr - nagroda Dyrektora Szkoły za wybitne osiągnięcia sportowe: I m-ce na 50 m w stylu klasycznym i w stylu grzbietowym chłopców w zawodach pływackich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Kołobrzegu i w Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu
  • Żukowski Hubert - IV m-ce w Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym

VIa

  • Cybruch Lucyna - nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt na sprawdzianie po szkole podstawowej
  • Susik Joanna - nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, śr. ocen 5,20; wzorowe zachowanie

VIb

  • Bagiński Patryk - nagroda II stopniaPrezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego z Elementami Historii org. przez Kuratorium w Szczecinie, nagroda II stopnia (wyróżnienie) w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR’2008" w kat. "Beniamin", śr. ocen 5,25; wzorowe zachowanie
  • Herba Zuzanna - wyróżnienie w Konkursie Literackim "Jak rozumiem zdrowie?" org. przez Zachodniopomorskie Centrum Promocji Zdrowia w Szczecinie, III m-ce na 60 m w kat. klas VI w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w LA Szkół Podstawowych
  • Grochowski Oskar - nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego "Vocabulary Master" org. przez SP nr 4 w Kołobrzegu, wyróżnienie w Konkursie Literackim "Jak rozumiem zdrowie?" org. przez Zachodniopomorskie Centrum Promocji Zdrowia w Szczecinie,śr. ocen 5,16; wzorowe zachowanie
  • Milewski Przemyslaw - II m-ce w kat. klas VI w Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu w biegach przełajowych
  • Przychódzko Paula - nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; wzorowe zachowanie

VIc

  • Gancarz Justyna - I m-ce na 60 m w kat. klas VI w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w LA Szkół Podstawowych
  • Gos Małgorzata - II m-ce na 60 m w kat. klas VI w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta w LA Szkół Podstawowych
  • Gurzyński Dawid - nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt w zewnętrznym sprawdzianie po szkole podstawowej
  • Kościelna Adrianna - nagroda Dyrektora Szkoły za pracę w samorządzie uczniowskim
  • Puchała Dariusz - nagroda Dyrektora Szkoły za szczególnie wyróżniającą się postawę podczas wizyty w partnerskiej szkole w Turcji w ramach programu Socrates Commenius
  • Sawicka Patrycja - nagroda Dyrektora Szkoły za 100% frekwencji w roku szkolnym 2007/2008
  • Stańczak Wiktoria - nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackim Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, śr. ocen 4,91;


Osiągnięcia i nagrody zespołowe

  • Herba Zuzanna (VIB), Sobko Wojciech (VC), Być Klaudia (IVB), Herba Filip (IVB),
  • Sienkiewicz Marta (IVB) - nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, V m-ce w Europie w Europejskim Roku Dialogu Miedzykulturowego ‘2008
  • IIA (wych. klasy - p. Elżbieta Chłodnicka) - puchar Dyrektora Szkoły, I m-ce w czytelnictwie w szkole
  • Baranowski Sebastian (IIIC), Kuna Dominika (IIIC), Jarecka Alicja (IIIC), Jarecka Daria (IIIC), Skiba Mateusz (IIIC) (wych. klasy - p. Anna Ciarka) - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Draka w drogowych znakach" w Koszalinie
  • Grygiel Ewa (IIIC), Grygiel Ewelina (IIIC), Korolczuk Marcel (IIIC), Kuna Dominika (IIIC), Schulz Marta (IIIC) (wych. klasy - p. Anna Ciarka) - II m-ce w międzyszkolnym konkursie "W zdrowym ciele, zdrowy duch" org. przez SP nr 4 w Kołobrzegu
  • Białoszycka Katarzyna (IIIA), Olijnik Oskar (IIID), Pakosz Michał (IIID) - IV m-ce w V Konkursie Języka Angielskiego dla klas I-III org. przez Szkołę Podstawową w Dźwirzynie
  • Pieszko Maciej (IVA), Być Klaudia (IVB), Frąckowiak Agnieszka (IVB), Majcher Natalia (IVB), Stawicka Paulina (IVB) - IV m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych org. przez SP nr 4 w Kołobrzegu
  • II m-ce w kat. Szkół Podstawowych w konkursie "Zbieramy zużyte baterie" org. przez Urząd Miasta Kołobrzeg i MZZDiOŚ w Kołobrzegu
  • Ludwiczak Piotr (Vc), Kozioł Jakub (Vc) - I m-ce w sztafecie 4 x 50 m chłopców w zawodach pływackich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2
  • I m-ce w Mistrzostwach Kołobrzegu w czwórkach siatkarskich dziewcząt
  • I m-ce w Mistrzostwach Kołobrzegu w trójkach siatkarskich chłopców
  • I m-ce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Mini Piłkę Siatkową Chłopców klas V i klas VI
  • II m-ce w Mistrzostwach Kołobrzegu w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych
  • II m-ce w Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt klas V i klas VI
  • II m-ce w Mistrzostwach Regionu B w Piłce Siatkowej Chłopców klas VI
  • III m-ce w Półfinale Wojewódzkim w Siatkówce Chłopców klas VI

 

2008/2009

Klasy I - III

Ia

  • Babiak Filip – nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009 w kategorii KANGUREK
  • Michlewicz Stanisław – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009
  • Podgajna Patrycja - nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009 w kategorii KANGUREK

Ib

  • Zadka Jan - nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009

IIa

  • Minko Natalia - nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009
  • Pokorska Dominika – nagroda za najładniejsze zdjęcia w konkursie ortograficznym „Our calendar – The place where we live” w ramach programu eTwinning

IIb

  • Biełoszycka Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009
  • Góralski Dominik – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Kangurek (zdobył 54 pkt)

IIc

  • Olszewski Patryk – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Kangurek ( zdobył maksymalną liczbę punktów – 72 pkt)
  • Zatylny Dawid - nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Kangurek (zdobył 54 pkt)

IIIa

  • Dorobek Agnieszka – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 39 pkt na sprawdzianie klas III
  • Duńczak Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, najwięcej przeczytanych książek w szkole w roku szkolnym 2008/2009
  • Parfin Aleksandra - nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 39 pkt na sprawdzianie klas III
  • Trojanowska Justyna - nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 38 pkt na sprawdzianie klas III

IIIb

  • Gonczaronek Wojciech – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 38 pkt na sprawdzianie klas III
  • Gromek Sylwia – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 39 pkt na sprawdzianie klas III
  • Lubińska Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Maluch, uzyskanie 39 pkt na sprawdzianie klas III
  • Podstawska Aleksandra – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 38 pkt na sprawdzianie klas III
  • Szreter Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 38 pkt na sprawdzianie klas III
  • Warsicki Kacper – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt na sprawdzianie klas III


IIIc

  • Głowaczewska Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt na sprawdzianie klas III
  • Igras Mateusz – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009
  • Jończyk Szymon – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Maluch

Klasy IV - VI

IVa

  • Leszkiewicz Radosław – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,18; wzorowe zachowanie

IVb

  • Włodarczyk Grzegorz – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; bardzo dobre zachowanie
  • Pasikowska Alicja – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku
  • Serweta Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,27; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w XXV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, II m-ce w VIII Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu
  • Susik Agnieszka – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO PLANETA
  • Wilczewska Magdalena - IV m-ce w Mistrzostwa Miasta w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym i I m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym

IVc

  • Grygiel Ewelina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; bardzo dobre zachowanie
  • Lipińska Vanessa – III m – ce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego EDUEDI
  • Schulz Marta – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; bardzo dobre zachowanie
  • Skiba Mateusz – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; wzorowe zachowanie, II m – ce w VIII Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu, laureat Rejonowego Konkursu Ortograficznego org. przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu
  • Stawicka Karolina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; wzorowe zachowanie, nagroda za najładniejsze zdjęcia w konkursie fotograficznym „Our calendar – The place where we live” w ramach programu eTwinning

IVd

  • Felton Paula – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,36; wzorowe zachowanie
  • Michalak Karina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; wzorowe zachowanie, IV m – ce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego SEZAM-SAW

Va

  • Falborska Magdalena – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2008/2009
  • Gramek Łukasz – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Literacko – Plastycznym „Kiedy słyszę prawa dziecka to…”
  • Pieszko Maciej – IV m-ce w Mistrzostwa Miasta w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym, III m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym
  • Sumińska Joanna – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,75; wzorowe zachowanie, II m –ce w VIII Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu, II m – ce w Miejskim Konkursie „Kołobrzeg, moja mała ojczyzna”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie MIX Historyczny org. przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie
  • Tłok Dominika – V m – ce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego EDUEDI
  • Zbylut Sandra – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; wzorowe zachowanie

Vb

  • Bednarczyk Karolina – nagroda nagroda za najciekawszy kalendarz szkół partnerskich na rok 2009 „Our calendar – The place where we live” w ramach projektu eTwinning
  • Być Klaudia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; bardzo dobre zachowanie, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN
  • Chwiałkowski Filip – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Beniamin
  • Ciepłuch Mateusz – I m-ce w Mistrzostwach Miasta i I m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym
  • Dobrowolska Aleksandra – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08; bardzo dobre zachowanie, nagroda za najciekawszy kalendarz szkół partnerskich na rok 2009 „Our calendar – The place where we live” w ramach projektu eTwinning
  • Dymecki Michał – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08; bardzo dobre zachowanie, nagroda za najciekawszy kalendarz szkół partnerskich na rok 2009 „Our calendar – The place where we live” w ramach projektu eTwinning
  • Frąckowiak Agnieszka – V m – ce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego EDUEDI
  • Herba Filip – II m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym
  • Hudziak Kacper – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; bardzo dobre zachowanie, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN
  • Majcher Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,30; wzorowe zachowanie, II m –ce w VIII Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu, II m – ce w Miejskim Konkursie „Kołobrzeg, moja mała ojczyzna”
  • Żuchniewicz Albert – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; bardzo dobre zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „KANGUR MATEMATYCZNY’2009” w kat. Beniamin, III m –ce w VIII Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu, laureat Ogólnopolskiego Konkursu MIX Matematyczno-Przyrodniczy org. przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

Vc

  • Michalak Oliwia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08; wzorowe zachowanie, nagroda za najładniejsze zdjęcia w konkursie fotograficznym „Our calendar – The place where we live” w ramach programu eTwinning
  • Siernicka Ewelina – nagroda Dyrektora Szkoły, III m – ce w Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym „Kiedy słyszę prawa dziecka to…”

VIa

  • Gregorek Sylwia – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 36 pkt w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej
  • Olejnik Ewa – nagroda Dyrektora Szkoły, nagroda za najładniejsze zdjęcia w konkursie fotograficznym „Our calendar – The place where we live” w ramach programu eTwinning
  • Ramocka Katarzyna – XIX m – ce w Konkursie Języka Angielskiego ‘2009”
  • Szwedo Adrianna – nagroda Dyrektora Szkoły

VIb

  • Kułakowska Magdalena – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w XXV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, XIV m – ce w Konkursie Języka Angielskiego „Anglomaniak ‘2009”

VIc

  • Brzeziński Rafał – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 4,80; bardzo dobre zachowanie
  • Być Maksymilian – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,30; bardzo dobre zachowanie, III m - ce
  • w Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym „Kiedy słyszę prawa dziecka to…”, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym PINGWIN
  • Góralski Krzysztof – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,20; bardzo dobre zachowanie
  • Kargul Michał – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; wzorowe zachowanie, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO PLANETA
  • Kozioł Jakub – nagroda Dyrektora Szkoły
  • Ludwiczak Piotr –nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, III m-ce na 100m i 200m w Mistrzostwach Polski szkół w pływaniu
  • Piotrowski Kamil – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,10; wzorowe zachowanie
  • Sobko Wojciech – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,10; bardzo dobre zachowanie
  • Wlizło Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,10; wzorowe zachowanie, VII m – ce w Konkursie Języka Angielskiego „Anglomaniak ‘2009”


Osiągnięcia i nagrody zespołowe

  • Karpiński Marcin (IVA), Markowski Kuba (IVA) – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, III m-ce w IX Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców w kat. klas IVJusiak Marcin (VIA), Sumińska Joanna (VA), Majcher Natalia (VB) – II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Wokół Józefa Wybickiego i Hymnu Polskiego”
  • Być Maksymilian (VIC), Góralski Krzysztof (VIC), Hudziak Kacper (VB) – I m – ce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu
  • Chwiałkowski Filip (Vb), Żuchniewicz Albert (Vb) – III m-ce w Rejonowym Konkursie Mitologicznym (część teoretyczna)
  • Ciepłuch Mateusz (Vb), Herba Filip (Vb), Ozorowski Adrian (Vb) – III m-ce w Rejonowym Konkursie Mitologicznym (część sportowa)
  • Puzyna Mateusz (Va), Chwiałkowski Filip (Vb), Ciepłuch Mateusz (Vb), Herba Filip (Vb), Ozorowski Adrian (Vb), Rewers Miłosz (Vb), Załoga Jakub (Vb), Być Maksymilian (Vc), Karpiński Wojciech (Vc), Lubrand Adrian (Vc), Żukowski Hubert (Vc), Markowski Kuba (IVa) – I m-ce w Mistrzostwach Miasta w mini piłce ręcznej chłopców i w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce ręcznej chłopców, III m-ce w Mistrzostwa regionu B w mini piłce ręcznej chłopców
  • Jałoszyński Maciej (IVa), Karpiński Marcin (IVa), Markowski Kuba (IVa) – XII m-ce w X Międzynarodowym Turnieju w Mini Piłkę Siatkową w Drawsku Pomorskim
  • Bartwanowicz Sebastian (IVa), Bukowski Piotr (IVa), Jasnoch Marcin (IVa) – XV m-ce w X Międzynarodowym Turnieju w Mini Piłkę Siatkową w Drawsku Pomorskim
  • Leszkiewcz Radosław (IVa), Oleszuk Adam (IVa), Zaręba Tomasz (IVa) – XXIII m-ce w Międzynarodowym Turnieju w Mini Piłkę Siatkową w Drawsku Pomorskim
  • Pasikowska Alicja (IVb), Sandrzyk Nicola (IVa) – X m-ce w Międzynarodowym Turnieju w Międzynarodowym Turnieju w Mini Piłkę Siatkową w Drawsku Pomorskim
  • Karpiński Marcin (IVa), Markowski Kuba (IVa) – III m-ce w IX Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej chłopców klas IV o „Puchar Bałtyku”
  • Bukowski Piotr (IVa), Karpiński Marcin (IVa), Markowski Kuba (IVa) – III m-ce w Wojewódzkim Finale w Turnieju Mini Siatkówki o Puchar KINDER + SPORT w Szczecinie
  • Bukowski Piotr (IVa), Jasnoch Marcin (IVa), Karpiński Marcin (IVa), Markowski Kuba (IVa) – III m-ce w Klubowych Mistrzostwach Województwa w Mini Piłce Siatkowej klas IV chłopców w Drawsku Pomorskim
  • I m-ce w Mistrzostwach Miasta i Powiatu w Mini PIŁCE Siatkowej chłopców
  • I m-ce w Mistrzostwach Miasta w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  • II m-ce w Mistrzostwach Miasta w Mini Piłce Siatkowej i Ręcznej dziewcząt
  • III m-ce w Mistrzostwach Miasta w drużynowym Czwórboju LA chłopców
  • III m-ce w Zawodach Pływackich o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2
  • III m-ce w I Edycji Szachowej Ligi Szkół Podstawowych w Kołobrzegu
  • IV m-ce w Mistrzostwach Powiatu w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  • IV m-ce w Mistrzostwach Regionu B w Mini Piłce Siatkowej chłopców
  • Sitarczyk Daria (Va), Żuchniewicz Albert (Vb), Styliński Piotr (IVa), Królicki Krzysztof (IVc) – IX m-ce w Mistrzostwach Województwa w Szachach Drużynowych

 

2009/2010

Klasy I - III

IIa

  • Góral Nina – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jesień w krajobrazach”, VI m-ce na dystansie 50 m stylem klasycznym w Ogólnopolskim Dziecięcym Mundialu
  • Rybczyńska Dominka – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie wysokiego wyniku (43 pkt) w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’ 2010”
  • Witek Magdalena – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Zimowym Maratonie Artystycznym OPP

IIb

  • Wojciechowski Wojciech – nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik (50 pkt) w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’ 2010”

IIc

  • Grodzicka Wiktoria – nagroda Dyrektora Szkoły, największa liczba przeczytanych książek w szkole w roku szkolnym 2009/2010

IIIa

  • Dziewałtowicz Klaudyna – nagroda Dyrektora Szkoły, II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie „Czytam, wiem, rozumiem” (max 40 pkt) dla uczniów klas III org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu

IIIc

  • Dudek Wiktoria – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie wysokiego wyniku (39 pkt) na sprawdzianie klas III
  • Mateńko Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie wysokiego wyniku (39 pkt) na sprawdzianie klas III
  • Olszewski Patryk – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w Międzyszkolnym Konkursie „Czytam, wiem, rozumiem” (40 pkt) dla uczniów klas III org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu, II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej „OMNIBUS’ 2009” org. przez SP nr 8 w Kołobrzegu, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2010” w kat. Maluch, wysoki wynik na sprawdzianie klas III
  • Zatylny Dawid – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2010” w kat. Maluch, wysoki wynik na sprawdzianie klas III, II m-ce w Konkursie Matematycznym klas III

Klasy IV – VI

IVa

  • Parfin Aleksandra – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; wzorowe zachowanie
  • Trojanowska Justyna – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,27; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2010” w kat. Maluch, wyróżnienie w Konkursie Literackim „Poplątane historie” org. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu

IVb

  • Lubińska Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,00; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2010” w kat. Maluch
  • Podstawska Aleksandra – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,72; wzorowe zachowanie, laureatka Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa, II m-ce w rejonie w konkursie na projekt dyplomu Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR’ 2010”
  • Szreter Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,36; wzorowe zachowanie

IVc

  • Jończyk Szumon – laureat Konkursu „Oxford Matematyka Plus”
  • Spera Dominika – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,09; wzorowe zachowanie
  • Ślusarska Natalia – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO PLANETA

Va

  • Leszkiewicz Radosław – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08; wzorowe zachowanie, III m-ce w Mistrzostwa Województwa KINDER + SPORT w siatkówce chłopców w Szczecinie, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO PLANETA

Vb

  • Serweta Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,41; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Od września do maja. Losy moich przodków w czasie II wojny światowej”
  • Szwarc Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2009/2010

Vc

  • Grygiel Ewelina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,00; wzorowe zachowanie, I m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Od września do maja. Losy moich przodków w czasie II wojny światowej” w kat. komiks
  • Lipińska Vanessa – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; bardzo dobre zachowanie, II m-ce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Drzewko Marzeń” org. przez Urząd Miejski w Kołobrzegu
  • Schulz Marta – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; bardzo dobre zachowanie, 100% pkt w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa
  • Skiba Mateusz – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,31; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Konkursie Literackim „Poplątane historie” org. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa, półfinalista Konkursu Ortograficznego org. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu
  • Stawicka Karolina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; wzorowe zachowanie, 100% pkt w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa, półfinalistka Konkursu Ortograficznego org. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu

Vd

  • Felton Paula – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,58; wzorowe zachowanie, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa, I m-ce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu
  • Michalak Karina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; bardzo dobre zachowanie, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa
  • Pakosz Michał – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa
  • Podbielska Oliwia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,52; wzorowe zachowanie

VIa

  • Dawid Dorota – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w konkursie na nowe logo szkoły
  • Pyjek Alan – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08; bardzo dobre zachowanie
  • Sumińska Joanna – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; bardzo dobre zachowanie, finalistka wojewódzkiego etapu w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie
  • Zbylut Sandra – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,58; bardzo dobre zachowanie, uzyskała 37 pkt w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, I m-ce w konkursie na logo programu partnerskiego na platformie e – learingowej – współpraca międzynarodowa dotycząca „Zdrowego stylu życia” (logo zostało umieszczone na stronie www programu i platformie Moodle

VIb

  • Być Klaudia - nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,75; wzorowe zachowanie, uzyskanie 37 pkt w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, IV m-ce w X edycji Powiatowego Konkursu Historycznego pn. „Kołobrzeg – moja mała ojczyzna” org. przez Muzeum Oręża Polskiego i SP nr 4 w Kołobrzegu, laureatka Konkursu „Oxford Matematyka Plus”
  • Chwiałkowski Filip – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,35; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2010” w kat. Beniamin, III m-ce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Drzewko Marzeń” org. przez Urząd Miejski w Kołobrzegu, VII m-ce w Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej i w piłce ręcznej chłopców
  • Ciepłuch Mateusz – nagroda Dyrektora Szkoły, NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY, I m-ce w Mistrzostwach Miasta w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym
  • Dymecki Michał – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, wyróżnienie w XXVI Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku w kat. klas IV – VI praca literacka
  • Hudziak Kacper – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; wzorowe zachowanie, laureat Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego” Oxford Plus” Educational International – London Warszawa, VII m-ce w Mistrzostwa Województwa w piłce siatkowej i w piłce ręcznej chłopców
  • Majcher Natalia – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej IV m-ce w X edycji Powiatowego Konkursu Historycznego pn. „Kołobrzeg – moja mała ojczyzna” org. przez Muzeum Oręża Polskiego i SP nr 4 w Kołobrzegu
  • Olech Bartosz - IV m-ce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Drzewko Marzeń” org. przez Urząd Miejski w Kołobrzegu
  • Oliwińska Dominika – wyróżnienie w Konkursie Literackim „Poplątane historie” org. przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu
  • Ozorowski Adrian – nagroda Dyrektora Szkoły, NAJLEPSZY SPORTOWIEC SZKOŁY, II m-ce w Mistrzostwa Miasta w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym
  • Sienkiewicz Marta – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; wzorowe zachowanie
  • Żuchniewicz Albert – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; wzorowe zachowanie, finalista wojewódzkiego etapu w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, finalista wojewódzkiego etapu w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego org. przez Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu

VIc

  • Michalak Oliwia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,42; wzorowe zachowanie, II m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego „Deutsch ist mein hobby” org. przez Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu

Osiągnięcia i nagrody zespołowe

  • Bałuk Oliwia (IIIa), Kielniacz Aleksandra (IIIa) – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, II m-ce w Turnieju Minisiatkówki o Puchar Kinder + Sport w Szczecinie
  • Igras Mateusz (IVc), Oleszuk Piotr (IIIa) – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, III m-ce w Turnieju Minisiatkówki o Puchar Kinder + Sport w Szczecinie
  • Klasa Ic – nagroda Dyrektora Szkoły, najwyższa średnia przeczytanych książek w szkole w roku szkolnym 2009/2010
  • I m-ce w Mistrzostwach Miasta Kołobrzeg w drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców
  • I m-ce w Mini Mundialu o Puchar Sebastiana Karpiniuka w piłce nożnej
  • I m-ce w Mistrzostwach Miasta Kołobrzeg w mini piłce ręcznej i w mini piłce siatkowej chłopców
  • II m-ce w Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeg w mini piłce ręcznej chłopców
  • II m-ce w Mistrzostwa Miasta Kołobrzeg w mini piłce siatkowej dziewcząt
  • II m-ce w I edycji Szachowej Ligi Szkół Podstawowych w Kołobrzegu
  • III m-ce w Mistrzostwach Miasta Kołobrzeg w mini piłce ręcznej dziewcząt
  • VII m-ce w Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w piłce siatkowej i w piłce ręcznej chłopców
  • Sumińska Joanna (VIa), Majcher Natalia (VIb) – V m-ce w X edycji Powiatowym Konkursie Historycznym pn. „Kołobrzeg – moja mała ojczyzna” org. przez Muzeum Oręża Polskiego i SP nr 4 w Kołobrzegu
  • Felton Paula (Vd), Michalak Karina (Vd), Dymecki Michał (VIb) – VI m-ce w Międzyszkolnym Konkursie „Woda – dar życia”
  • Leszkiewicz Radosław (Va), Felton Paula (Vd) – III m-ce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w kat. klas V org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu
  • Szkoła zdobyła IV m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Vocabulary Master”

2010/2011

Klasy I - III

Ia

  • Serweta Martyna – nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo wysoki wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’ 2011”

Ib

  • Żuchniewicz Łukasz – wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Języka Angielskiego „I can sing”

Ic

  • Dorobek Joanna – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w V edycji Konkursu Plastycznego „Cud Życia” org. przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Koszalinie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej oraz wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko – Kołobrzeskiej
  • Przewratil Natalia – wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Języka Angielskiego „I can sing”
  • Szwarc Magda – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2010/2011

IIb

  • Brzózka Marcin – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2010/2011
  • Saładziak Igor – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2010/2011
  • Spiczak-Brzeziński Norbert – nagroda Dyrektora Szkoły, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „KANGUREK’ 2011”

IIc

  • Ciesak Klaudia – wyróżnienie w V edycji Konkursu Plastycznego „Cud Życia” org. przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Koszalinie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej oraz wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko – Kołobrzeskiej
  • Dowhan Milena – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

IIIa

  • Góral Nina – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w V edycji Konkursu Plastycznego „Cud Życia” org. przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Koszalinie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej oraz wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko - Kołobrzeskiej
  • Łazarczak Wojciech – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w kat. Klas I – III w Konkursie Recytatorskim „Jesteśmy częścią Ziemi” Zielony Kołobrzeg org. przez ZSEH im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu
  • Reszczyński Krzysztof – nagroda Dyrektora Szkoły, laureat Konkursu Plastycznego „Barwy Przyrody” org. przez Bibliotekę Miejską w Kołobrzegu, I m-ce w Międzyszkolnym Konkursie „Czytam, wiem, rozumiem” org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu
  • Rybczyńska Dominika – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011”, III m-ce w Międzyszkolnym Konkursie „Czytam, wiem, rozumiem” org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu

IIIb

  • Wojciechowski Wojciech – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Maluch

Klasy IV - VI

IVa

  • Dziewałtowicz Klaudyna – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,36; laureatka Konkursu Literackiego „Zmyślone historie” org. przez Bibliotekę Dziecięcą w Kołobrzegu, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Maluch
  • Sobko Michał – laureat Konkursu Literackiego „Zmyślone historie” org. przez Bibliotekę Dziecięcą w Kołobrzegu

IVb

  • Góralski Dominik – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,27;
  • Skubisz Julia – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO PLANETA w kat. Maluch

IVc

  • Dudek Wiktoria – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego ALBUS
  • Olszewski Patryk – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,45; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Maluch, nagroda w Konkursie „Jesteśmy częścią ziemi” (część literacka)
  • Wnukowska Alicja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,27; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Maluch
  • Zatylny Dawid – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,18; wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Maluch, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego MIX, wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego ALBUS

Va

  • Dorobek Agnieszka – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,08;wzorowe zachowanie, finalistka II Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla uczniów szkół podstawowych org. przez CEN w Koszalinie i Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej
  • Jończyk Szymon – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,33; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Beniamin, finalista etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami Przyrody org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie
  • Parfin Aleksandra – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,33; wzorowe zachowanie
  • Trojanowska Justyna – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; wzorowe zachowanie

Vb

  • Laskowski Mateusz – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2010/2011
  • Podstawska Aleksandra – nagroda Dyrektora Szkoły, ,śr. ocen 5,83; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Beniamin, laureatka Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”, finalistka etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami Przyrody org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

VIa

  • Leszkiewicz Radosław – finalista etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami Przyrody org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie
  • Styliński Piotr - nagroda Dyrektora Szkoły, zwycięzca w III Szachowym Grand Prix Arka Medical SPA 2010/2011 dla szkół podstawowych
  • Szczęsna Magda – nagroda Dyrektora Szkoły, wyróżnienie w IX edycji Regionalnego Konkursu Piosenki Angielskiej w kat. klas IV – VI szkół podstawowych w Koszalinie, III m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Niemieckiej

VIb

  • Włodarczyk Grzegorz - nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; I m-ce w czwórboju lekkoatletycznym na szczeblu powiatowym
  • Włodarczyk Radosław – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25;
  • Serweta Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,50; wzorowe zachowanie, wyróżnienie w V edycji Konkursu Plastycznego „Cud Życia” org. przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Koszalinie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej oraz wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko – Kołobrzeskiej
  • Susik Agnieszka – wyróżnienie w V edycji Konkursu Plastycznego „Cud Życia” org. przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Koszalinie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej oraz wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko – Kołobrzeskiej
  • Szwarc Natalia – nagroda Dyrektora Szkoły, 100% frekwencji w roku szkolnym 2010/2011

VIc

  • Felton Paula – nagroda Dyrektora Szkoły, I m-ce w X Powiatowym Turnieju Szkół Podstawowych „W zdrowym ciele zdrowy duch” org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu
  • Grygiel Ewelina – nagroda Dyrektora Szkoły, III m-ce w V edycji Konkursu Plastycznego „Cud Życia” org. przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” w Koszalinie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej oraz wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko – Kołobrzeskiej, wyróżnienie w XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej w Słupsku, I m-ce w Powiatowym Konkursie Literackim „Moja mała ojczyzna, jestem jej częścią”
  • Lipińska Vanessa – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,25; finalista etapu rejonowego w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, III m-ce w województwie w Konkursie Języka Niemieckiego „Der Die Das Kenner”, I m-ce w Konkursie Języka Niemieckiego „Deutsch ist mein Hobby” org. przez Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu
  • Schulz Marta – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; III m-ce w Konkursie Fotograficznym, III m-ce w międzyszkolnym konkursie „Czysty, zielony Kołobrzeg” org. przez SP nr 4 i SP nr 3 w Kołobrzegu
  • Salicka Klaudia - nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt. w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, finalistka rejonowego etapu w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie
  • Skiba Mateusz – nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,58; wzorowe zachowanie, laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Elementami Historii org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Beniamin, uzyskanie maksymalnej liczby punktów (40 pkt.) w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej, II m-ce w X Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych „W zdrowym ciele zdrowy duch” org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu,
  • Stawicka Karolina – nagroda II stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, uzyskanie 37 pkt. w zewnętrznym sprawdzianie klas VI po szkole podstawowej,

VId

  • Herzog Patrycja – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17; wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Wiedzy o Janie Pawle II” org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu
  • Korkus Kamil – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „KANGUR’ 2011” w kat. Beniamin
  • Michalak Karina – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,17;
  • Olijnik Oskar – finalista rejonowego etapu w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym z Elementami org. przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie
  • Podbielska Oliwia – nagroda Dyrektora Szkoły, śr. ocen 5,42; wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Wiedzy o Janie Pawle II” org. przez SP nr 5 w Kołobrzegu

Osiągnięcia i nagrody zespołowe

  • Bukowski Piotr (VIa), Jałoszyński Maciej (VIa), Jasnoch Marcin (VIa), Karpiński Marcin (VIa), Markowski Kuba (VIa), Miśta Miłosz (VIa), Oleszuk Adam (VIa), Zaręba Tomasz (VIa), Igras Mateusz (VIc), Oleszuk Piotr (IVa) – nagroda I stopnia Prezydenta Miasta, nagroda Dyrektora Szkoły, II m-ce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w mini-siatkówce chłopców, I m-ce w czwórboju lekkoatletycznym na szczeblu powiatowym
  • Barda Julia (IVa), Kielniacz Aleksandra (IVa), Rogowska Natalia (IVa),Giza Julia (IVb), Wnukowska Alicja (IVc) – nagroda Dyrektora Szkoły, szczególne osiągnięcia w mini-siatkówce na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim
  • Klasa IIc – nagroda Dyrektora Szkoły za najlepsze czytelnictwo w szkole
  • Skiba Mateusz (VIc), Stawicka Karolina (VIc) – I m-ce w XI edycji Powiatowego Konkursu Historycznego pn. „Kołobrzeg – moja mała ojczyzna” org. przez Muzeum Oręża Polskiego i SP nr 4 w Kołobrzegu pod patronatem Starosty Kołobrzeskiego i Prezydenta Miasta
  • Grygiel Ewelina (VIc), Serweta Patrycja (VIb) – wyróżnienie w konkursie pn. „Wokół Józefa Wybickiego i hymnu polskiego” org. przez Gimnazjum nr 2 w Kołobrzegu
  • Felton Paula (VIc), Skiba Mateusz (VIc) – II m-ce w X Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych „W zdrowym ciele zdrowy duch” org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu
  • Dziewałtowicz Klaudyna (IVa), Mateńko Julia (IVc) – III m-ce w X Powiatowym Ortograficznym Turnieju Szkół Podstawowych „W zdrowym ciele zdrowy duch” org. przez SP nr 3 w Kołobrzegu
  • Bartczak Julia (IVc), Trafas Jan (IVc), Aleksandrowicz Aleksander (IIIb) – II m-ce w Miejski Konkursie Języka Angielskiego „English is Fun” org. przez SP nr 3 w Kolobrzegu
  • Lipińska Vanessa (VIc), Schulz Marta (VIc) – V m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (część teoretyczna)
  • Gonczaronek Wojciech (Vb), Podstawska Aleksandra (Vb) – V m-ce w Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (część sportowa)
 
Dyrektor Szkoły
dyrektor@sp6kg.pl

Wicedyrektor Szkoły
wicedyrektor@sp6kg.pl

Liczniki internetowe
Naszą witrynę przegląda teraz
7 gości